Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

17.05.2015

W dzisiejszym spotkaniu drużyna seniorów podejmowała u siebie drużynę Płomienia Przystajń. Goście przyjechali na ten mecz z myślą "pewne 3 punkty", jednak drużyna Orłów nie wystraszyła się myśli przeciwnika, lecz nawet wyszli bardziej zmotywowani. Początek meczu nie należał jednak do dobrego startu drużyny Orła, gdyż to Płomień częściej stwarzał sobie ataki. Około 15 minuty jednak Kamil Gruszczyński zdobywa bramkę i to Orzeł obejmuje prowadzenie w tym spotkaniu. Kilka minut później mamy już 2-0, a strzelcem bramki Marek Jelonek. Od tego momentu drużyna z Przystajni nie istniała na boisku, a Orzeł grał to co powinien. W pierwszej połowie Orzeł strzelił jeszcze 2 bramki, a dokładniej Kamil Gruszczyński i Przemysław Kałuziński. Wynik do przerwy to 4-0. Na drugą połowę Orzeł wychodzi zmotywowany do strzelania jeszcze kilku bramek i tak też się dzieje. W drugiej połowie dokładamy jeszcze 3 bramki, których strzelcami byli: Kałuziński Przemysław, Wichary Karol i Marek Jelonek. Mecz kończy się wynikiem 7-0. Orzeł pokazał w tym meczu, że potrafi być skutecznym w ataku strzelając aż 7 bramek i jednocześnie skutecznym w obronie, nie tracąc ani jednej.