Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

15.08.2015

W 2 kolejce Lublinieckiej Klasy B Tajfun Harbułtowice podejmował Orła Pawonków. Mecz odbył się na boisku w Sadowie. Pierwsza połowa to zdecydowanie walka obu drużyn w środku pola. Od czasu do czasu można było jednak zobaczyć groźne akcje bramkowe obu ekip. Nikt jednak nie zdołał wyprowadzić na tyle skutecznej akcji by zdobyć bramkę. Do szatni więc obie ekipy schodzą przy wyniku 0-0. Druga połowa rozpoczyna się od zdecydowanych ataków Orła, jednak po krótkim okresie czasu do głosu dochodzi drużyna z Harłbułtowic. Można nawet powiedzieć, że to Tajfun do końca meczu był bardziej atakującym zespołem. W 75 minucie Orzeł wrzuca piłkę w pole karne przeciwnika, ta obija się od ręki jednego z obrońców Harbułtowic i mamy rzut karny, który pewnie wykorzystuje Karol Wichary. Od tego czasu Tajfun otwiera się jeszcze bardziej, a zawodnicy z Pawonkowa starali się wyjść z własnej połowy. W 87 minucie piłkę dostaje Daniel Janik, który śle piłkę na uwolnienie, a ta trafia pod nogi Wojciecha Małczaka, który nie myli się w takich sytuacjach i pewnie pakuje piłkę do siatki rywala. Mecz ostatecznie kończy się wynikiem 0-2 dla Orła.