Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

23.08.2015

W 3 kolejce Klasy B Orzeł Pawonków na własnym boisku podejmował drużynę Dragona Rusinowice. Pierwsza połowa to zdecydowanie ataki Orła, jednak albo to szczęście nie dopisywało w meczu, albo skuteczność naszych napastników była w słabej dyspozycji. Około 15 minuty piłkę na środku boiska dostaje Kamil Gruszczyński, który pięknym rajdem prowadzi ją aż pod samą bramkę przeciwnika i wtedy podaje ją do Wojciecha Małczak, który pięknym strzałem posyła ją do bramki. Do przerwy mamy więc wynik 1-0 dla Orła. Druga połowa to odwrócenie sytuacji z 1 połowy i teraz to Dragon ma przewagę, którą wykorzystuje w 80 minucie meczu, strzelając bramkę na 1-1. Wynik do końca meczu nie ulega zmianie i oba zespoły muszą się podzieli podziałem punktów.