Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

04.10.2015

Orzeł Pawonków udał się do Kalet by tam zmierzyć się z liderem rozgrywek, a mianowicie z lokalną Unią. Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja drużyny gospodarzy, a Orzeł sporadycznie wychodzi z akcjami, z których niewiele wynika. Gdy gracze Orła byli już myślami w szatni drużyna z Kalet strzela bramkę, która jednocześnie kończy pierwszą połowę, a więc mamy wynik 1-0 dla gospodarzy. Drugą połowę Orzeł rozgrywa bardzo dobrze, stwarzając sobie dużo sytuacji bramkowych, jednak nic z tego nie wynika. Niestety Orłom nie udaje się umieścić piłki w bramce rywala i spotkanie kończy się zwycięstwem Unii 1-0. Piłkarze Orła nie mają się czego wstydzić, gdyż zagrali bardzo dobre spotkanie pomimo braku kilku zawodników podstawowej jedenastki. Pozostaje pogodzić się z porażką i przygotować się do następnego spotkania.

Mecz ostatecznie uznano jako vo na korzyść drużyny z Kalet!
Oficjalna informacja: Mecz kolejki 9 pomiędzy UNIĄ II Kalety a ORŁEM Pawonków zweryfikowano walkowerem (3-0) na korzyść drużyny gospodarzy ze względu na udział w drużynie gości zawodnika nieuprawnionego do gry.