Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

11.10.2015

Pierwsza połowa rozpoczyna się od zdecydowanego ataku Orła i już na samym początku meczu Kamil Gruszczyński pięknym podaniem obsługuje Wojciecha Małczak, który nie zwykł się mylić w takich sytuacjach pakuje piłkę do bramki i mamy 1-0. Orzeł nie przestaje atakować, a drużyna Zielonych od czasu do czasu wychodziła z akcjami. Jeszcze przed przerwą Szymon Mlynek zagrywa długą piłkę do Wojtka Małczak, który po przebiegnięciu paru metrów umieszcza piłkę obok bramkarza i Orzeł cieszy się z kolejnej bramki. Wynik do przerwy to więc 0-2 dla gości. Na drugą połową ekipa z Pawonkowa wychodzi dość rozluźniona i po parunastu minutach gry traci bramkę na 1-2. Od tego momentu Orzeł przejmuje kontrolę nad spotkaniem i pomimo mnóstwa sytuacji strzeleckich nie udaje się powiększyć prowadzenia. Spotkanie kończy się więc zwycięstwem Orła Pawonków 1-2.