0

Zapowiedz Juniorzy: Kolejka 2 - Orzeł Psary Babienica

Zapowiedz Juniorzy: Kolejka 2 - Orzeł Psary Babienica

                                                                 Płomień Przystajń - Orzeł Psary Babienica Miejsce: Przystajń ul, Bór 19

0

Zapowiedz: Kolejka 5 Unia Kalety

Zapowiedz: Kolejka 5 Unia Kalety

                                                                  Unia Kalety - Płomień Przystajń Miejsce: Kalety ul. Fabryczna Data:...

0

Juniorzy: Kolejka 1. Pokój Sadów 1 - 6 Płomień...

Juniorzy: Kolejka 1.  Pokój Sadów 1 - 6 Płomień Przystajń

                                                                 Pokój Sadów 1  - 6 Płomień Przystajń Miejsce: Sadów Data: 03.09.2017

0

Kolejka 4 - Promień Glinica 6 - 1 Płomień Przystajń

Kolejka 4 - Promień Glinica 6 - 1 Płomień Przystajń

                                                                      Promień Glinica 6 - 1 Płomień Przystajń  Miejsce: Glinica ul. Brzezinkowska 8 Data: 02.09.2017 Godzina: 16.00                                                          ...

0

Kolejka 3 - Sieraków Śląski 7-1 Płomień Przystajń

Kolejka 3 - Sieraków Śląski 7-1 Płomień Przystajń

                                                             Sieraków Śląski  7- 1 Płomień Przystajń Data: 26.08.2017 Godzina:17.00 Miejsce: Sieraków Śląski ul. Aleja Parkowa 2                              ...

0

Kolejka 2. Płomień Przystajń 3 - 0 Błękitni Herby

Kolejka 2. Płomień Przystajń 3 - 0 Błękitni Herby

                                                           Płomień Przystajń 3 - 0 Błękitni Herby Data: 20.08.2017 Godzina: 17.00 Miejsce: Przystajń ul. Bór 19. Skład: Sadziak, Rokosa (Gmyrek, Kucharczyk W), Gaździcki, Szczepaniak M, Duda M, Barakoński, Rusok, Chęciński...

0

Kolejka 1 - Rybak Ciasna 0 - 0 Płomień Przystajń

Kolejka 1 - Rybak Ciasna 0 - 0 Płomień Przystajń

                                                               Rybak Ciasna 0 - 0 Płomień Przystajń Skład: Kucharczyk G, Rokosa, Gaździcki, Duda M, Szczepaniak M, Matyja, Duda K ( Wręczycki S), Kucharczyk W (Leśniak), Piśniak, Pytel (Ogórek) , Sadziak  Rezerwowi: Kierat M,...

0

Puchar Polski: Płomień Przystajń 1 - 2 MLKS Woźniki

Puchar Polski: Płomień Przystajń 1 - 2 MLKS Woźniki

                                                                Płomień Przystajń 1-2 MLKS Woźniki  Miejsce: Przystajń ul. Bór 19 Data: 06.08.2017 Godzina: 17.00  Skład: Dudek, Rokosa, Duda M, Szczepaniak M, Wręczycki (Duda K), Kucharczyk W, Matyja, Barakoński, Szczepaniak...

0

Informacje o zakończonym sezonie, oraz o celach na...

Informacje o zakończonym sezonie, oraz o celach na przyszły sezon.

Po zakończeniu sezonu piłkarskiego 2016/2017 w którym nasza drużyna wywalczyła 6-ste miejsce podczas zmagań o mistrzostwo A klasy Lubliniec przyszedł czas na okres roztrenowania ( przejściowy). Zawodnicy naszego zespołu wykorzystują ten moment, aby „naładować baterie” i odpocząć...

0

Nabór do drużyny juniorów młodszych

Nabór do drużyny juniorów młodszych

Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopaków z rocznika 2001/02/03 na treningi w naszych klubie, które rozpoczną się 17 lipca !  Kontakt: Matyja Piotr - 603 880 934 Szczepaniak Dariusz - 534 112 632

0

Podsumowanie sezonu.

Podsumowanie sezonu.

Podsumowanie sezonu. Sezon 2016/2017 dobiegł końca wiec czas na podsumowanie. Płomień w tym sezonie zdobył 36 punktów co pozwoliło na zajęcie 6 miejsca w tabeli. Jest to jak na razie najlepszy wynik w historii naszego klubu. W całym sezonie odnieśliśmy 10 zwycięstw, 7 remisów,...

0

Kolejka 26 Płomień Przystajań 1-1 Orzeł Psary...

Kolejka 26 Płomień Przystajań 1-1 Orzeł Psary Babienica

                                                    Płomień Przystajń 1-1 Orzeł Psary Babienica Skład: Dudek, Rokosa, Duda M, Pilśniak, Sokołowski, Dudak K, Matyja, Rusok, Szczepaniak D, Antczak (Piśniak), Gaździcki (Sadziak) Bramki: Piśniak Miejsce: Przystajń ul. Bór 19

0

Kolejka 25 - Unia II Kalety 0:4 Płomień Przystajń

Kolejka 25 - Unia II Kalety 0:4 Płomień Przystajń

                                                          Unia II Kalety  0-4 Płomień Przystajń  Skład: Dudek P, Gaździcki, Duda M, Rokosa, Pilśniak, Matyja, Kucharczyk W, Szczepaniak (Kierat), Duda (Antczak), Sadziak, Piśniak  Bramki: Kucharczyk W, Sadziak x2, Piśniak  Napomnienia:...

0

Kolejka 24 Płomień Przystajń 1 - 3 Promień Glinica

Kolejka 24 Płomień Przystajń 1 - 3 Promień Glinica

                                                       Płomień Przystajń 1 - 3 Promień Glinica  Skład: Rokosa, Rusok. Gaździcki, Szczepaniak D, Pilśniak M, Matyja, Szczepański, Kucharczyk W, Antczak, Brodziak, Duda K. Bramki: Kucharczyk W. Napomnienia: Antczak x2, Pilśniak,...

0

Kolejka 23 - Błękitny Herby 3:3 Płomień Przystajń

Kolejka 23 - Błękitny Herby 3:3 Płomień Przystajń

                                                  Błękitni Herby 3 - 3  Płomień Przystajń  Skład: Dudek, Rokosa, Rusok, Pilśniak, Duda M, Duda K, Matyja, Szczepański, Szczepaniak D, Antczak, Sadziak Bramki: Matyja, Sadziak x2 Miejsce: Herby ul. Katowicka 3  Data: 03.06.2017

0

Kolejka 22 - Płomień Przystajń 0:2 Ruch Kochanowice.

Kolejka 22 - Płomień Przystajń 0:2 Ruch Kochanowice.

                                                     Płomień Przystajń - Ruch Kochanowice  Skład: Kucharczyk G, Gaździcki, Szczepaniak D, Rokosa, Duda M, Duda K (Rusok), Barakoński, Matyja, Szczepański (Antczak), Kucharczyk W, Sadziak. Miejsce: Przystajń ul. Bór 19 Data: 28.05.2017

0

Kolejka 21 - Huragan Jezioro 3:0 Płomień Przystajń

Kolejka 21 - Huragan Jezioro 3:0 Płomień Przystajń

                                                      Huragan Jezioro 3:0 Płomień Przystajń  Skład: Rokosa, Duda M, Rusok, Pilśniak, Sokołowski, Barakoński, Szczepaniak D (Antczak W), Szczepański, Matyja, Duda K ( Kierat), Sadziak Kartki: Sokołowski, Szczepaniak D. Miejsce:...

0

Kolejka 20. Płomień Przystajń 3-0 Rybak Ciasna

Kolejka 20. Płomień Przystajń 3-0  Rybak Ciasna

                                                    Płomień Przystajń 3 - 0 Rybak Ciasna  Skład: Kucharczyk G, Rokosa, Rusok, Gaździcki, Duda M, Duda K (Szczepaniak D), Barakoński, Szczepański, Matyja (Antczak), Piśniak (Brodziak), Sadziak.  Napomnienia: Rokosa, Gaździcki

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości