Daleka podróż po 3 punkty. Kierunek Kuczów.

Przed nami ostatnia kolejka, a w niej udajemy się do Kuczowa. Będzie to na pewno najdalszy wyjazd naszej drużyny i można powiedzieć że na pewno nie będzie to również najłatwiejszy mecz. Ale Przystajń jedzie oczywiście tylko z jednym celem, oczywiście 3 pkt.

Drużyna LKS „Małapanew” Kuczów jest to bardzo ciężki rywal na ich boisku, i patrząc na ostatnie mecze, grająca coraz lepiej i potrafiąca się postawić czołowym drużyną. Ostatni mecz jaki rozegraliśmy z Kuczowem zakończył się porażką ale było to na nasze szczęście 12 lat temu, teraz siły mogły całkowicie ulec zmianie i to Przystajń jest drużyną z czołówki, która ma większe szanse w tym meczu. Chociaż w ostatnich dniach zespół z Przystajni przechodzi kryzys, co przyniosło nam osłabienia na ten mecz w postaci kontuzji, zawieszeń oraz wyjazdów naszych zawodników. Ale miejmy nadzieje ze osoby zastępujące tych zawodników pokażą się z jak najlepszej strony i okażą się motorem napędowym zespołu, dzięki czemu wywieziemy cenne dla nas 3 pkt.

Wyjazd w niedziele 26 października, spod stadionu w Przystajni o godzinie 12:20 i jak zawsze przypominam że Bus nie czeka na spóźnialskich. Miejmy nadzieje ze zawodnicy wrócą do Przystajni w dobrych humorach i z 3 punktami na zakończenie rundy.