II Turniej w piłce halowej o puchar Sołtysa Przystajni rozstrzygnięty!!!

II Turniej w piłce halowej o puchar Sołtysa Przystajni rozstrzygnięty!!!

Już za nami II Turniej o Puchar Sołtysa Przystajni, samych emocji i efektownych meczy nie zabrakło nam w tym turnieju, większość kibiców która zawitała w tym dniu w hali mogła obejrzeć kilka ciekawych spotkań. Dużo emocji przyniosły nam 2 spotkania, po których faworyci odpadli z turnieju w ćwierćfinałach- pierwszy mecz to największe emocje po których Łączy nas Piłka żegna się z dalszą grą po sensacyjnej porażce z KS Węgiel, natomiast drugi zespół który miał w swoich planach sięgnięcie po zwycięstwo w turnieju również musiał się pożegnać z dalszą grą po przegranej w serii karnych, i sensacyjnie drużyna Pank Nou wyeliminowała ekipę Agrotoxu.

Sam przebieg turnieju prezentował się następująco:

Grupa A:

  1. Łączy nas piłka- 12 punktów 19-2 bramki
  2. Pank Nou- 9 punktów 13-4 bramki
  3. Chorwacja- 6 punktów 14-4 bramki
  4. FC Kasztelan- 1 punkt 1-15 bramki
  5. Gotowi na 100%- 1 punkt 2-23 bramki

Pank Nou 2-1 Chorwacja

FC Kasztelan 1-1 Gotowi na 100%

Pank Nou 1-2 Łączy nas Piłka

Chorwacja 3-0 FC Kasztelan

Gotowi na 100% 0-8 Łączy nas Piłka

Pank Nou 4-0 FC Kasztelan

Chorwacja 8-0 Gotowi na 100%

FC Kasztelan 0-7 Łączy nas Piłka

Pank Nou 7-1 Gotowi na 100%

Chorwacja 1-2 Łączy nas Piłka

Grupa B

1.Agrotox- 10 punktów 14-2 bramki

2.KS Węgiel- 9 punktów 10-2 bramki

3.Invado- 6 punktów 3-4 bramki

4.Michalinów Fire- 4 punkty 8-4 bramki

5.Allah Akbar- 0 punktów 1-25 bramki

Allah Akbar 0-7 Michalinów Fire

Agrotox 1-0 Invado

Allah Akbar 0-5 KS Węgiel

Michalinów Fire 1-1 Agrotox

Invado 0-2 KS Węgiel

Allah Akbar 0-10 Agrotox

Invado 1-0 Michalinów Fire

Agrotox 2-1 KS Węgiel

Allah Akbar 1-2 Invado

Michalinów Fire 0-2 KS Węgiel

Grupa C(Młodziki)

1.FC Trampkarze- 9 punktów 5-2 bramki

2.Dream Team FC- 6 punktów 7-2 bramki

3.Ziomki spod Biedronki- 3 punkty 5-4 bramki

4.Pod skrzydłami Grzesika- 0 punktów 1-10 bramki

Dream Team FC 0-1 FC Trampkarze

Ziomki spod Biedronki 3-0 Pod skrzydłami Grzesika

FC Trampkarze 2-1 Ziomki spod Biedronki

Dream Team FC 5-0 Pod Skrzydłami Grzesika

Dream Team FC 3-1 Ziomki spod Biedronki

FC Trampkarze 2-1 Pod Skrzydłami Grzesika

Ćwierćfinały:

Łączy nas Piłka 2-4 KS Węgiel

Agrotox 2-2(2-0k) Pank Nou

Chorwacja 6-1 FC Tramkarze

Invado 4-1 Dream Team FC

Półfinały:

KS Węgiel 1-7 Chorwacja

Pank Nou 4-0 Invado

Mecz o 3 miejsce:

KS Węgiel 5-0 Invado

Finał:

Pank Nou 0-2 Chorwacja

Król Strzelców: Łukasz Eliasz

Najlepszy Bramkarz: Karol Kowalik

  1. Chorwacja: Kamil Jelonek, Piotr Wręczycki, Krystian Oziembała, Łukasz Eliasz, Kamil Koszczyk, Bartosz Zimierski, Maciej Wachowski.
  2. Pank Nou: Karol Kowalik, Damian Olszewski, Kierat Dawid, Piechel Krystian, Hejno Konrad, Szopa Dawid, Gała Patryk.
  3. KS Węgiel: Przemysław Dudek, Adam Bulik, Kamil Korzekwa, Maciek Kierat, Kamil Drewniacki, Bartek Kaletka, Adrian Kucharczyk.
  4. Invado: Tomasz Gros, Grzegorz Kucharczyk, Mateusz Dudek, Wojciech Drynda, Adam Berak, Mateusz Koza, Krzysztof Duda, Martyn Swoboda
  5. Agrotox: Darek Hamela, Przemysław Sadziak, Piotr Matyja, Szymon Tomziński, Sas Dawid, Piśniak Mateusz, Szczepaniak Dariusz, Rusok Paweł.
  6. Łączy nas Piłka: Marcin Wiśniewski, Robert Wiśniewski, Arkadiusz Hyra, Marcin Pilśniak, Sebastian Dobosz, Grzegorz Sokołowski, Patryk Kudła, Paweł Wręczycki.
  7. Dream Team: Jakub Krawczyk, Michał Leśniak, Kacper Kosmatka, Bartosz Kosmatka, Bartek Bogus, Jonatan Tyfel.
  8. FC Trampkarze: Karol Hejno, Kacper Kierat, Bartosz Bąk, Bartosz Piechel, Gabriel Banasik, Dawid Krawczyk.
  9. Michalinów Fire: Patryk Tronina, Mateusz Porębski, Michał Stochniałek, Kamil Smolarczyk, Andrzej Kiedrzyn, Arkadiusz Krawczyk, Wojciech Kucharczyk, Jan Kucharczyk.
  10. Ziomki spod Biedronki: Daniel Kała, Kamil Krawczyk, Szymon Ligenza, Michał Korzekwa, Dominik Janik, Jakub Kierat
  11. FC Kasztelan: Piotr Koziński, Piotr Jezierski, Paweł Seliga, Bartosz Korzekwa, Tomasz Jędrak, Łukasz Lichwa, Grzegorz Damiak
  12. Gotowi na 100%:Bartek Pacuła, Bartek Podsiedlik, Łukasz Jelonek, Michał Zawierucha, Wojtek Włodek, Piotr Małyska, Piotr Pietrzak, Daniel Bednarz.
  13. Pod Skrzydłami Grzesika: Mikołaj Stemplewski, Piotr Filak, Szymon Matyja, Jakub Ligenza, Patryk Antczak, Dawid Grzesik, Szymon Bednarek
  14. Allah Akbar: Brajan Kała, Damian Pakuła, Bartek Wręczycki, Marek Mazurkiewicz, Tomek Mazurkiewicz, Bartosz Drabik, Kacper Matyja

Cieszy znów duże zainteresowanie turniejem, ogólnie w tym roku sam turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób chcących wziąć udział w turnieju, niestety nie mogliśmy sobie pozwolić na większa liczbę uczestników. Oczywiście widzimy się znów za rok o tej samej porze więc nie czekać ze zgłoszeniami do ostatniej chwili i tym czasem, gratulujemy drużynie „Chorwacji”, a kibicom dziękujemy za doping którego momentami nie brakowało i żyła cała hala. Możemy uznać II Turniej o Puchar Sołtysa za udany i miejmy nadzieję że każdy kolejny będzie tylko jeszcze lepszy. A tym czasem nasz zespół wraca do ciężkiej pracy gdyż przed nami runda rewanżowa już w marcu, wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w ekipie KS „Płomień” Przystajń, zapraszamy na treningi pod okiem Dariusza Szczepaniaka w Poniedziałki i Czwartki na godzinę 20:00.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • krytyk napisał
    Polonistki z ZS pewnie pękają z dumy czytając takie recenzje pełne błędów

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości