III Kolejka B-klasy Lublinieckiej

Przed nami już 3 Kolejka B-klasy Lublinieckiej a w niej wiele ciekawych spotkań. My niestety rozgrywamy mecz u siebie, lecz na boisku w Pankach. Humory oczywiście dużo lepsze w naszym zespole po wygranej w Zborowskim. W tej kolejce naszym przeciwnikiem będzie dużo silniejsza drużyna od Zielonych, przyjeżdża do nas zespół Tajfuna Harbułtowice.

Tajfun po 2 kolejkach ma na swoim koncie tylko 1 pkt. i ten jeden punkt będzie na pewno mocną motywacją na mecz z naszym zespołem. Oczywiście Tajfun przyjedzie jeszcze z innym celem, gdyż wiemy że będą chcieli odegrać się na naszym zespole za ostatnią wysoką porażkę i pewnie będzie to ich na pędzać by wygrać z naszym zespołem. Harbułtowice posiadają silną kadrę i każdy zawodnik w tym zespole się uzupełnia, co daje jeszcze większe możliwości tego zespołu. Oczywiście nasz zespół nie zamierza skupiać się na obronie, gdyż liczą się tylko 3 pkt. by nie dać uciec czołówce. Dużą nadzieją naszego zespołu jest coraz to lepsze zgranie naszych zawodników, zawodnicy którzy dołączyli do zespołu zaczynają coraz lepiej się czuć z nowymi kolegami, co było widać na meczu ze Zborowskim że komunikacja jest coraz lepsza. Mamy nadzieje że treningi z tego tygodnia poprawiły formę strzelecką naszych zawodników, której brakowało na meczu z Zielonymi. Oczywiście mecz nie zapowiada się nudno i można spokojnie go nazwać meczem kolejki. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie w Pankach na godzine 17:00, bądźmy razem!!!

Krótkie oceny pozostałych spotkań 2 Kolejki:

Orzeł Pawonków - Dragon Rusinowice

Rusinowicom widać że od początku nie zbyt wychodzą spotkania, ostatnia przegrana po słabej drugiej połowie nie daje zbyt dobrych nadziei na cały sezon, może jednak jest to chwilowa słabość tego zespołu i szybko wróci na właściwy tor, jednak pojedynek z Pawonkowem nie będzie łatwy, patrząc też na to iż Orzeł to bardzo solidna drużyna a i wyjątkowo silna na swoim boisku. Jeśli Rusinowice będą chciały wygrać to spotkanie będą musiały włożyć maximum swoich sił.

Rozwój Olszyna - Zieloni Zborowskie

Po wygranej w pierwszej kolejce przyszła lekcja pokory w drugiej kolejce dla drużyny z Olszyny, Zborowskie niestety bardzo słaby początek, żadnych punktów i wysoki ujemny bilans bramkowy. Nie jest to pojedynek drużyn z czołówki ale pewnie każdy będzie chciał udowodnić że nie ma zamiaru oddać meczu bez walki. Jednak wydaję się że mocniejszą drużyną może być zespół z Olszyny, który ma za sobą doświadczenie A-klasowe.

Płomień Łagiewniki Wielkie - Unia II Kalety

Wydaję się że rozpędzona lokomotywa z Kalet mierzy wysoko i będzie bić się o pierwszą czwórkę. Ostatni mecz pokazał że strzelcy z Unii są w wysokiej formie i raczej nie spuszczą z tonu, gdyż udają się do drużyny która ma na swoim zerowy bilans punktowy i brakowy. Łagiewniki jednak potrafią zaskakiwać na swoim boisku i była by to nie mała niespodzianka gdyby nawet zremisowali z drużyną która ma aspiracje A-klasowe. Miejmy nadzieję że nie będzie to mecz do jednej bramki i Płomień będzie miał ochotę na niespodziankę.

LKS Wierzbie - Dron-Har Droniowice

Wierzbie po ostatnim bardzo dobrym meczu utrzymuje się w czołówce i pewnie będzie miała ich jeszcze wiele. Silna solidna drużyna, grająca równo może bardzo namieszać w tej lidze i pewnie w tym meczu będzie walczyć tylko o 3 punkty. Droniowice niestety często mają braki kadrowe, chociaż mają na swoim koncie jedno zwycięstwo, jednak jest to drużyna która lubi zaskakiwać, pokazała to chociaż w ostatnim sezonie. Może i w tym meczu będzie chciała zaskoczyć przeciwników i utrzeć im nosa.

Oczywiście wszystkim zespołom życzymy w tej kolejce pięknych bramek i braku kontuzji!!! Powodzenia!!!