Informacje o zakończonym sezonie, oraz o celach na przyszły sezon.

Informacje o zakończonym sezonie, oraz o celach na przyszły sezon.

Po zakończeniu sezonu piłkarskiego 2016/2017 w którym nasza drużyna wywalczyła 6-ste miejsce podczas zmagań o mistrzostwo A klasy Lubliniec przyszedł czas na okres roztrenowania ( przejściowy). Zawodnicy naszego zespołu wykorzystują ten moment, aby „naładować baterie” i odpocząć zarówno fizycznie jak i mentalnie.

Trener Dariusz Szczepaniak rozpoczęcie okresu przygotowawczego zaplanował na 21.07.2017r. Będzie on niezwykle krótki ponieważ sezon piłkarski 2017/2018 prawdopodobnie rozpocznie się jeszcze w sierpniu.
Jak co roku treningi rozpoczniemy od przygotowania ogólnego w który dominować będzie kształtowanie cech motorycznych u piłkarzy tj. siła, wytrzymałość tlenowa, beztlenowa oraz elementy koordynacji ruchowej związane z techniką gry w piłkę nożną. W późniejszym okresie skupimy się na doskonaleniu gry w formacji 1-4-3-3 którą stosowaliśmy w poprzednim sezonie. Głównym celem trenera będzie zwiększenie stosunku ataku pozycyjnego do ataku szybkiego tak aby nasi zawodnicy dominowali na boisku oraz przeważali w posiadaniu piłki.

W okresie przygotowawczym trener zaplanował 3-4 sparingi. Odbywać się będą w każdy weekend sierpnia. Dokładne informacje co do miejsca i godziny podawane będą na bieżąco( zapraszamy na śledzenia naszej strony oraz odwiedzania nas na Facebooku).

W naszej kadrze doszło do kilku zmian. Największą stratą na boisku będzie brak Marcina Pilśniaka, który zakończył karierę, natomiast do naszego zespołu dołączą: Maciej Kierat oraz Sebastian Wręczycki, wracający z wypożyczenia z KS Panki.

W przyszłym sezonie do A klasę Lubliniec dołączą spadkowicze z ligi okręgowej co uczni ją niezwykle mocą i wymagającą. Głównym celem na sezon 2017/2018 będzie osiągnięcie miejsca 5-9 w końcowej klasyfikacji co pozwoli na utrzymanie zespołu i dalsze reprezentowanie barw „biała-zielonych” w rozgrywkach A klasy Lubliniec.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości