Nowa twarz w Płomieniu, nowa nadzieja na sukcesy!!!

Na dzisiejszym treningu został zawodnikom przedstawiony nowy trener-którym został pan Władysław Kłak.

W swojej karierze piłkarskiej pan Władysław, reprezentował na boisku takie drużyny jak Raków Częstochowa, Olimpia Truskolasy, Unia Rędziny, Pogoń Kamyk, Sokół Wręczyca Wielka, Błękitni Libidza, oraz miał okazje zasmakować niemieckiego futbolu grając w barwach zespołu- FC Magdeburg.

Trenerską karierę również można uznać za bogatą- wraz z drużyną Olimpii Truskolasy, wywalczył awans do klasy okręgowej i w tej też klasie okręgowej zdobywał z tą drużyną dobre wyniki. Ale nie tylko tą drużynę prowadził w swojej karierze, był grającym trenerem w Sokole Wręczyca Wielka i Błękitni Libidza. Przed przyjściem do Przystajni, prowadził B-klasową drużynę Sparta Nowa Wieś, która ze względów finansowych zrezygnowała z jego usług. Dzięki temu KS „Płomień” Przystajń zaoferował współprace panu Władysławowi w styczniu i bardzo szybko doszliśmy z nim do porozumienia.

Na dzisiejszym treningu zawodnicy mieli okazje zapoznać się z nowym trenerem i już od środy zaczynają z nim współprace na treningach. W Piątek natomiast będzie miał okazje poprowadzić zespół w towarzyskim turnieju piłki halowej, na który „Płomień” został zaproszony do opolskiego Radłowa. A od lutego Przystajń rozpocznie swoje sparingi które będzie w miarę możliwości rozgrywać w każdy weekend, aż do rozpoczęcia rundy rewanżowej.

Trenerowi Władysławowi, życzymy owocnej współpracy z naszymi seniorami i oczywiście liczymy na sukcesy, wypracowane wspólnie z naszymi chłopakami.