Przegrana w Ciasnej

Po emocjonującym meczu Przystajń przegrywa w Ciasnej 4-3.

Dwie szybko stracone bramki po własnych błędach mocno podcinają skrzydła naszej drużynie. Dajemy radę strzelić kontaktową bramkę wypracowaną przez Krzyśka Dudę i strzeloną przez Piotrka Matyję. Jednak do przerwy mamy 3 - 1 w plecy. Po przerwie gramy zdecydowanie lepiej i naciskamy na gospodarzy. Po jednej z akcji po strzale Pilśniaka Marcina zostaje on sfaulowany w polu karnym a jedenastkę wykorzystuje ponownie Piotr Matyja. Tracimy jednak w niedługim czasie bramkę na 4-2. W końcówce meczu stawiamy wszystko na jedną kartę i po ładnej akcji bramkę na 4-3 zdobywa Gaździcki Dawid. Nie udaje nam się jednak wywieźć nawet jednego punktu z Ciasnej.

Warto tutaj dodać iż skandaliczne zachowanie miejscowych kibiców to coś czego nie ogląda się na codzień nawet na poziomie A czy B klasy. W pewnym momencie meczu nasz zawodnik zostaje zaatakowany w głowę przez kibica na murawie boiska. Brak służ porządkowych i bierne zachowanie obserwujących mecz doprowadza do nerwowej sytuacji. Po chwili zawodnicy Ciasnej unieszkodliwiają napastnika.