Sadów 2 - 4 Przystajń.

Drużyna Płomienia w swoim pierwszym meczu w "A" klasie pokonała ekipę z Sadowa 2-4 (1-4).

Pierwsza połowa ze wskazaniem na drużynę z Przystajni, kilka akcji i nacisk na drużynę z Sadowa zaowocowało szybkim prowadzeniem do przerwy 4-1

W drugiej połowie to gospodarze byli stroną przeważającą. Szczególnie po 2 żółtej kartce dla naszego zawodnika napór wzrósł, jednak ustawienie defensywne Przystajni działało całkiem przyzwoicie. Gdyby skuteczność napastników była nieco większa to gra z kontry mogła się dla Sadowa skończyć jeszcze większą przegraną.  W samej końcówce gospodarzom udaje się strzelić bramkę na 2-4 i takim wynik mecz kończy się.

Skład - Dudek P, Gaździcki, Kucharyczk G, Szczepaniak M, Sokołowski, Barakoński, Piśniak, Pilśniak (Kucharczyk W), Szczepański (Lipiński), Matyja (Jagieła), Duda.