Wyjazd do lidera!!!

W tą niedziele, Płomień Przystajń wybiera się do Lisowic, aby tam spotkać się w następnej kolejce z miejscową Unią która puki co jest liderem w naszej lidze.

Unia Lisowice w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, co pokazuje miejsce w tabeli i tak jak na początku była stawiana w roli faworyta do awansu, tak i spełnia swoją role w tym sezonie bez żadnych zarzutów. Na 7 spotkań, Unia odnotowała 5 zwycięstw i tylko 1 remis oraz 1 porażke, co pokazuję że drużyna ta stanowczo kroczy do awansu. Po statystykach meczowych można zauważyć że Lisowice posiadają silny środek pomocy i atak co jest głównym argumentem do wygrywania meczy. Ostatni mecz jednak pokazał niepewność obrony która popełnia juniorskie błędy. Jednak można być pewnym że od pierwszych minut będą się starać wyjść na prowadzenie żeby dalej spokojnie prowadzić grę. Płomień jednak co mecz pokazuje swoją pewność i ogranie. Doświadczeni zawodnicy i młodzieńcza ambicja jest dobrą mieszanką w zespole, co napędza całą grę i patrząc na tabele, Przystajń jest drużyna która zdobywa najwięcej bramek. I miejmy nadzieje ze tak samo w tym meczu duet Gaździćki(9bramek) Piśniak(7bramek), powiększy swoje konto o kolejne bramki a Przystajń wyjedzie z Lisowic z 3 pkt.

Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania i dopingowania KS "Płomień" Przystajń a zawodnicy z pewnością dadzą z siebie wszystko aby zadowolić kibiców swoją grą. Mecz odbędzie się 12 października 2014 o godzinie 15.00 na stadionie w Lisowicach. Można bez dwóch zdań nazwać mecz "Hitem Kolejki" i jak najbardziej powiedzieć ze gramy o 6 punktów.