Zwycięstwo w Tworogu 1 - 3

Płomień po raz kolejny przystępuje do meczu w nieco osłabionym składzie, jednak bardzo dobrze prezentują się zawodnicy którzy dzisiaj zastępowali nieobecnych. Mecz prowadzony przy bardzo wysokiej temperaturze i wilgotności co daje się we znaki wszystkim. Pierwsza bramka dla Przystajni pada po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Krzysztofa Dudy i przytomnością dzisiejszego kapitana Dawida Gaździckiego, który schodzi na krótki słupek i nogą wbija piłkę do bramki. Druga bramka dla przyjezdnych pada po wrzutce z głębi pola Dariusza Szczepaniaka na wchodzących Pilśniaka i Dudę. Jednak ku ich zaskoczeniu wyręcza ich obrońca gospodarzy, który przyznać trzeba dość ładnie pakuję piłkę do własnej bramki głową.Do przerwy wynik nie ulega zmianie.

Po przerwie gospodarze z Tworoga wyraźnie naciskają i stwarzają sobie kilka dogodnych sytuacji. W jednej z nich po przypadkowym zagraniu ręką w polu karnym naszego obrońcy sędzia dyktuje rzut karny. Na bramkę pewnym strzałem zamienia jedenastkę zawodnik Sparty. Jednak zawodnicy z Przystajni nei dają za wygraną i w kolejnych akcjach szukają okazji. W ok 60 minucie po znakomitym dośrodkowaniu Krzysztofa Dudy jeszcze lepszym i soczystym strzałem z główki popisuje się wychowanek Płomienia Wojciech Kucharczyk. Do końca meczu wynik nie ulega już zmianie i Przystajń wywozi jakże cenne 3 punkty z trudnego terenu.

Pilśniak Marcin