Wielki mecz pokoleń !!!

Na zakończenie historycznego pierwszego sezonu w "A" klasie KS postanowił zorganizować mecz pomiędzy obecną drużyną Płomienia a byłymi zawodnikami, którzy kiedyś reprezentowali barwy naszego klubu. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00, w sobotę 5 lipca. Wszystkich chętnych proszę o kontakt telefoniczny - 603 880 934 ! Po meczu zasiądziemy przy wspólnym stole i powspominamy obecne i dawne wydarzenia boiskowe przy ciepłej kiełbasce i zimnym piwku !

Drużynę Płomienia OLD reprezentować będą: Jacek Wręczycki , Wojciech Olszewski , Zbigniew Knopik , Jan Kucharczyk , Marek Kucharczyk , Jarosław Gmyrek , Józef Prusko , Marek Lipiński , Arkadiusz Krawczyk , Jacek Krawczyk , Jan Kotarski , Bogdan Kudliński, Dariusz Buchwald.

Czekamy na dalsze zgłoszenia.