"Mecz o 6 punktów" Płomień Przystajń - Rozwój Olszyna

W niedzielę 6 kwietnia Płomień rozegra mecz, który można określić mianem meczu o 6 punktów. O godzinie 15:00 na Buchtach przyjdzie nam się zmierzyć z Rozwojem Olszyną, a więc niedalekim sąsiadem w tabeli.

Rozwój w ostatnim meczu pokonał u siebie Błękitnych Herby aż 3:0. Wynik ten pokazuje, że Olszyna nie będzie łatwym rywalem. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to Rozwój na siedem potyczek zremisował aż pięć. Odniósł również dwie porażki. Strzelił siedem bramek, a stracił siedemnaście. Drużyna z Olszyny wzmocniła się przed rundą rewanżową i planuje kolejne wygrane i wspinanie się w górę tabeli. W ostatnim mecz Rozwój zagrał w składzie: T.Klama- S.Hampel(A.Habrajski), A.Hampel, M.Smoleń- T.Klabis, K.Michalski- D.Machoń(S.Skolik), M.Bula, P.Mleczko- P.Siwczyk(M.Białas), M.Mnich(D.Habrajski). Bramki zdobyli: Bula, Białas i Hampel.

Płomień mimo straty zwycięstwa w ostatniej minucie może być zadowolony ze swojej postawy. Nastroje i morale w zespole są na bardzo wysokim poziomie, nieporównywalnym do tych z rundy jesiennej. Jednym słowem stworzyła się drużyna. Pierwszy punkt zdobyty na wyjeździe o tym świadczy. Każda z formacji stanowi monolit, który powinien dać 3 punkty w konfrontacji z Olszyną. Jeśli chodzi o braki kadrowe to w porównaniu z poprzednim meczem, nie powinno być jedynie Dawida Gaździckiego, także w pełnym uzbrojeniu Płomień przystąpi do pojedynku o te przysłowiowe 6 punktów.

Historia ostatnich 5 spotkań:

Sezon 13/14:

Rozwój 3:1 Płomień

Sezon 11/12

Rozwój 5:1 Płomień

Płomień 1:4 Rozwój

Sezon 10/11

Rozwój 6:0 Płomień

Płomień 0-3 Rozwój (walkower)

Wypowiedzi:

Trener A.Mazurski: Występ w pierwszym meczu mojego zespołu oceniam pozytywnie i chcę podziękować zawodnikom za ambicie wole walki i charakter. Oczywiście pozostaje pewien niedosyt ale bądźmy realistami , róbmy dalej swoje a uzyskiwane wyniki będą faktami a nie jak to niektórzy określają – niespodziankami .Trafno skomentowano na stronie Kochanowic ze Płomień będzie groźny dla wszystkich. Przed nami kolejny mecz z Olszyną i oczywiście walka o trzy punkty i utwierdzenie wszystkich sympatyków Płomienia i nie tylko ze ta drużyna ma charakter i potrafi grać w piłkę.Moja obecność bezpośrednia zespołem jest uzależniona od decyzji lekarzy i jak narazie do wszystkich spraw dotyczących treningów, składu wyjściowego oraz zaleceń taktycznych upoważniony jest Piotr Matyja . Jako kapitan i zawodnik jest dla was autorytetem i kolegą , ale na treningach i odprawach meczowych musicie wykonywać wszystkie jego polecenia gdyż on realizuje dokładnie to co mu przekazuje . Wasza gra i morale są nieporównywalne z poprzednią rundą i nadal należy nad tym pracować podnosząc własne umiejętności .Mankamenty które dostrzegam to miedzy innymi SKUTECZNOŚĆ oraz gra z kontry i przed meczem z Olszyną będziecie nad tym na treningach pracowali. Mecz z Olszyną ma być nie tylko widowiskowy ale przede wszystkim skuteczny .Jest jeszcze sprawa obecności na meczu, a wiec do soboty wieczorem musze znać nazwiska zawodników pewnych i zdolnych do gry , a w przypadku nagłym jak to miało miejsce z Jarkiem trzeba to telefonicznie zgłosić . Obowiązuje również wszystkich godzina terminu zbiórki .Życzę zawodnikom w meczu z Olszyną radości z gry , bramek , dobrego samopoczucia po spotkaniu , oraz pełnej satysfakcji dla mnie i wszystkich fanów Płomienia Przystajń.Pozdrawiam Trener !

Grzegorz Kucharczyk: To będzie nasz 2 mecz tym bardziej że gramy u siebie z Olszyna. Przeciwnik jest znany z twardej gry, więc my musimy zagrać jeszcze lepiej i mądrzej niż w pierwszym meczu .Po prostu 3 punkty muszą zostać w Przystajni...Płomień do boju !!!!