Juniorzy przegrali niezasłużenie

W pierwszym meczu rundy wiosennej Płomień Przystajń poległ na własnym boisku z Orłem Pawonków 2-1.

Od początku spotkania Orzeł przeważał, jednak w 35 minucie nasza drużyna strzela bramkę po podaniu Szymona Grajcara , Arek Damiak wychodzi sam na sam z bramkarzem i wykorzystuje 100 % okazję. Przed przerwą po indywidualnym błędzie Maćka Kierata Płomień traci bramkę,wynik do przerwy 1-1.W drugiej połowie głównym bohaterem spotkania był sędzia który zdecydowanie pomagał drużynie gości.( sędzia pochodzi z okolic Pawonkowa). Płomień w drugiej połowie grał zdecydowanie defensywnie , przerywając akcje gości. W 55 minucie sędzia główny po raz kolejny popisuje się i wyrzuca 2 zawodników Płomienia na kary minutowe. W kolejnej akcji nasza drużyna powinna mieć rzut karny po dotknięciu piłki ręką w polu karnym. 2 minuty przed końcem spotkania Pawonków strzela gola z ewidentnego spalonego którego nie widział tylko sędzia.

Po dobrym meczu w naszym wykonaniu 1 pkt powinien zostać w Przystajni.

Relacja: M.Piśniak