II Turniej w piłce halowej o puchar Sołtysa Przystajni rozstrzygnięty!!!

Już za nami II Turniej o Puchar Sołtysa Przystajni, samych emocji i efektownych meczy nie zabrakło nam w tym turnieju, większość kibiców która zawitała w tym dniu w hali mogła obejrzeć kilka ciekawych spotkań. Dużo emocji przyniosły nam 2 spotkania, po których faworyci odpadli z turnieju w ćwierćfinałach- pierwszy mecz to największe emocje po których Łączy nas Piłka żegna się z dalszą grą po sensacyjnej porażce z KS Węgiel, natomiast drugi zespół który miał w swoich planach sięgnięcie po zwycięstwo w turnieju również musiał się pożegnać z dalszą grą po przegranej w serii karnych, i sensacyjnie drużyna Pank Nou wyeliminowała ekipę Agrotoxu.

Sam przebieg turnieju prezentował się następująco:

Grupa A:

Pank Nou 0-2 Chorwacja

Król Strzelców: Łukasz Eliasz

Najlepszy Bramkarz: Karol Kowalik

1. Chorwacja: Kamil Jelonek, Piotr Wręczycki, Krystian Oziembała, Łukasz Eliasz, Kamil Koszczyk, Bartosz Zimierski, Maciej Wachowski.
  2. Pank Nou: Karol Kowalik, Damian Olszewski, Kierat Dawid, Piechel Krystian, Hejno Konrad, Szopa Dawid, Gała Patryk.
  3. KS Węgiel: Przemysław Dudek, Adam Bulik, Kamil Korzekwa, Maciek Kierat, Kamil Drewniacki, Bartek Kaletka, Adrian Kucharczyk.
  4. Invado: Tomasz Gros, Grzegorz Kucharczyk, Mateusz Dudek, Wojciech Drynda, Adam Berak, Mateusz Koza, Krzysztof Duda, Martyn Swoboda
  5. Agrotox: Darek Hamela, Przemysław Sadziak, Piotr Matyja, Szymon Tomziński, Sas Dawid, Piśniak Mateusz, Szczepaniak Dariusz, Rusok Paweł.
  6. Łączy nas Piłka: Marcin Wiśniewski, Robert Wiśniewski, Arkadiusz Hyra, Marcin Pilśniak, Sebastian Dobosz, Grzegorz Sokołowski, Patryk Kudła, Paweł Wręczycki.
  7. Dream Team: Jakub Krawczyk, Michał Leśniak, Kacper Kosmatka, Bartosz Kosmatka, Bartek Bogus, Jonatan Tyfel.
  8. FC Trampkarze: Karol Hejno, Kacper Kierat, Bartosz Bąk, Bartosz Piechel, Gabriel Banasik, Dawid Krawczyk.
  9. Michalinów Fire: Patryk Tronina, Mateusz Porębski, Michał Stochniałek, Kamil Smolarczyk, Andrzej Kiedrzyn, Arkadiusz Krawczyk, Wojciech Kucharczyk, Jan Kucharczyk.
  10. Ziomki spod Biedronki: Daniel Kała, Kamil Krawczyk, Szymon Ligenza, Michał Korzekwa, Dominik Janik, Jakub Kierat
  11. FC Kasztelan: Piotr Koziński, Piotr Jezierski, Paweł Seliga, Bartosz Korzekwa, Tomasz Jędrak, Łukasz Lichwa, Grzegorz Damiak
  12. Gotowi na 100%:Bartek Pacuła, Bartek Podsiedlik, Łukasz Jelonek, Michał Zawierucha, Wojtek Włodek, Piotr Małyska, Piotr Pietrzak, Daniel Bednarz.
  13. Pod Skrzydłami Grzesika: Mikołaj Stemplewski, Piotr Filak, Szymon Matyja, Jakub Ligenza, Patryk Antczak, Dawid Grzesik, Szymon Bednarek
  14. Allah Akbar: Brajan Kała, Damian Pakuła, Bartek Wręczycki, Marek Mazurkiewicz, Tomek Mazurkiewicz, Bartosz Drabik, Kacper Matyja

Cieszy znów duże zainteresowanie turniejem, ogólnie w tym roku sam turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób chcących wziąć udział w turnieju, niestety nie mogliśmy sobie pozwolić na większa liczbę uczestników. Oczywiście widzimy się znów za rok o tej samej porze więc nie czekać ze zgłoszeniami do ostatniej chwili i tym czasem, gratulujemy drużynie „Chorwacji”, a kibicom dziękujemy za doping którego momentami nie brakowało i żyła cała hala. Możemy uznać II Turniej o Puchar Sołtysa za udany i miejmy nadzieję że każdy kolejny będzie tylko jeszcze lepszy. A tym czasem nasz zespół wraca do ciężkiej pracy gdyż przed nami runda rewanżowa już w marcu, wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w ekipie KS „Płomień” Przystajń, zapraszamy na treningi pod okiem Dariusza Szczepaniaka w Poniedziałki i Czwartki na godzinę 20:00.