Już w sobotę Wielki Mecz Pokoleń !

Już w najbliższą sobotę, 5 lipca o godzinie 17:00 odbędzie się Wielki Mecz Pokoleń, w którym zagrają byli i obecni zawodnicy Płomienia Przystajń.

Mecz będzie toczony w bardzo miłej atmosferze, przy wsparciu dużej ilości kibiców. W drużynie byłych zawodników zagrają: Jacek Wręczycki, Wojciech Olszewski, Jan Kucharczyk, Marek Kucharczyk, Jarosław Gmyrek, Józef Prusko, Marek Lipiński, Arkadiusz Krawczyk, Jacek Krawczyk, Jan Kotarski, Bogdan Kudliński, Dariusz Buchwald, Wojciech Lizurej, Andrzej Kiedrzyn, Mateusz Krawczyk i Rafał Pąchalski.

Zbiórka planowana jest na godzinę 16:30. Po zakończeniu meczu będzie można usiąść przy wspólnym stole i powspominać obecne i dawne wydarzenia boiskowe przy ciepłej kiełbasce i zimnym piwku ! Wszystkich serdecznie zapraszamy na buchty !