Kolejne Zwycięstwo Płomienia Przystajń!!!!

W dzisiejszym meczu KS Płomień Przystajń wygrywa z Dragonem Rusinowice 3-2 (2-2). Bramki dla naszego zespołu strzelili Matyja Piotr 2x i Mateusz Piśniak, a dla Rusinowic Mandla Przemysław 2x.

Mecz rozpoczyna się źle dla Naszych zawodników bo już w 10 minucie po jednej z kontr zawodnik z Rusinowic wychodzi sam na sam z Dudkiem mija go i kieruje piłkę do siatki 0-1. Nasi zawodnicy jednak nie załamują się i w 13 minucie wyrównujemy. Nasz zawodnik zostaję sfaulowany w okolicach 40 metra z prawej strony boiska , do piłki podchodzi Matyja i pięknym mierzonym strzałem pokonuję bramkarza gości 1-1. W 21 minucie goście mogli wyjść na prowadzenie, piłka która zmierzała już do bramki w ostatniej chwili zostaje wybita przez Kucharczyka. Od 28 minuty gramy w osłabieniu, drugą żółtą, a w konsekwencji czerwona kartkę otrzymuje Kudła po faulu z tyłu w nogi rywala. ( pierwsza żółta kartkę otrzymał za powiedzenie , do sędziego że gramy na gwizdek ) Dragon Rusinowice wychodzi na prowadzenie w 30 minucie. Mandla Przemysław zdecydował się na strzał z okolic 25 metra i piłka lobuje naszego bramkarza i mamy 1-2. Ale w 40 minucie nasz zespół znów wyrównuje po akcji Matyja - Piśniak, ten drugi kieruje piłkę po ominięciu dwóch zawodników w polu karnym strzałem w lewy dolny róg. Po pierwszej połowie wynik na tablicy pokazywał 2-2. Druga połowa to głownie akcje prowadzone przez oba zespołu od bramki do bramki dużo walki oraz nie wykorzystanych szans. Nadchodzi 71 minuta i nasz zespół wychodzi na prowadzenie po faulu zawodnika z Rusinowic w polu karnym na naszym zawodniku. Sędzia bez wahania wskazuje na wapno, a do piłki podchodzi Matyja i strzałem w środek bramki zdobywa swoją drugą bramkę na 3 -2. Kolejne minuty przebiegają głownie za sprawą akcji Przystajni, i tak ten wynik utrzymuje się do końca i Płomień po trudnym meczu zdobywa 3 cenne punkty i utrzymuje pozycje wicelidera.

Nasz zespoł zagrał w składzie : Dudek - Lipiński, Pilśniak,Olczyk, Kucharczyk( Sokołowski)- Barakoński( Szczepaniak) Kudła, Piśniak, Duda(Grajcar) - Matyja( Kierat) Sadziak

Ławka rezerwowych: Gmyrek, Sokołowski, Grajcar, Kierat, Kucharczyk, Szczepaniak

Dragon Rusinowice: Halemba - Beksa, Breguła, Dziuk, Konopka, Mandla M., Mandla P., Mandla R., Masoń( Mandla D.) Piskoń, Trocha( Ceglarek)

Ławka rezerwowych: Pyka, Ceglarek, Mandla D., Stajenda

Zapraszamy do galerii z wczorajszego meczu w wykonaniu Magdaleny Mendel.

W kolejnym meczu naszym przeciwnikiem będzie zespół z Olszyny, mecz odbędzie się na naszym stadionie 13 września o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy.!!