Podsumowanie sezonu.

Sezon 2016/2017 dobiegł końca wiec czas na podsumowanie.
Płomień w tym sezonie zdobył 36 punktów co pozwoliło na zajęcie 6 miejsca w tabeli. Jest to jak na razie najlepszy wynik w historii naszego klubu. W całym sezonie odnieśliśmy 10 zwycięstw, 7 remisów, oraz 9 porażek.
Zdobyliśmy 49 bramek, z czego najwięcej Piotr Matyja, który 12 krotnie pokonywał bramkarzy rywali.
Najwięcej asyst w sezonie zanotował Mateusz Piśniak, który 8 krotnie dogrywał piłkę do kolegów.
Straciliśmy 64 gole co pozwoliło nam na uplasowanie się jako 6 defensywa w lidze.
Najwięcej minut na boisku spędził Piotr Matyja. Na 26 możliwych meczy rozegrał 23, co dało mu 2023 rozegrane minuty. W trakcie ligi sędziowie ukarali naszych zawodników 3 czerwonym kartkami, oraz 45 razy napominali naszych graczy. Najwięcej z tych napomnień uzyskali Dariusz Szczepaniak i Marcin Pilśniak (6 napomnień ).
Teraz czas na wakacyjną przerwę, która pozwoli odpocząć naszym zawodnikom i nabrać sił do nowego sezonu.

Najlepsi strzelcy:

Asysty:

Klasyfikacja kanadyjska:

Minuty:

Napomnienia:

Wykluczenia:

Wielkie podziękowania należą się naszym kibicom, którzy w tym sezonie byli niesamowici. Doping, oraz wiara w naszych zawodników z pewnością przyczyniła się do tego, że naszym zawodnikom grało się łatwiej na boisku, co pozwoliło osiągać dobre wyniki przeciwko rywalom na boisku.