Podsumowanie sezonu.

Podsumowanie sezonu.

Podsumowanie sezonu.

Sezon 2016/2017 dobiegł końca wiec czas na podsumowanie.
Płomień w tym sezonie zdobył 36 punktów co pozwoliło na zajęcie 6 miejsca w tabeli. Jest to jak na razie najlepszy wynik w historii naszego klubu. W całym sezonie odnieśliśmy 10 zwycięstw, 7 remisów, oraz 9 porażek.
Zdobyliśmy 49 bramek, z czego najwięcej Piotr Matyja, który 12 krotnie pokonywał bramkarzy rywali.
Najwięcej asyst w sezonie zanotował Mateusz Piśniak, który 8 krotnie dogrywał piłkę do kolegów.
Straciliśmy 64 gole co pozwoliło nam na uplasowanie się jako 6 defensywa w lidze.
Najwięcej minut na boisku spędził Piotr Matyja. Na 26 możliwych meczy rozegrał 23, co dało mu 2023 rozegrane minuty. W trakcie ligi sędziowie ukarali naszych zawodników 3 czerwonym kartkami, oraz 45 razy napominali naszych graczy. Najwięcej z tych napomnień uzyskali Dariusz Szczepaniak i Marcin Pilśniak (6 napomnień ).
Teraz czas na wakacyjną przerwę, która pozwoli odpocząć naszym zawodnikom i nabrać sił do nowego sezonu.


Najlepsi strzelcy:


Asysty:

Klasyfikacja kanadyjska:

Minuty:

Napomnienia:

Wykluczenia: 

Wielkie podziękowania należą się naszym kibicom, którzy w tym sezonie byli niesamowici. Doping, oraz wiara w naszych zawodników z pewnością przyczyniła się do tego, że naszym zawodnikom grało się łatwiej na boisku, co pozwoliło osiągać dobre wyniki przeciwko rywalom na boisku. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości