Wielki mecz pokoleń dla starszych

Wielki Mecz Pokoleń zakończył się zwycięstwem drużyny OLD 5:4 (0:3). Wiele emocji i bramek przysporzyło niebywałych wrażeń osobom zgromadzonym na obiekcie Płomienia Przystajń.

Do przerwy z podniesioną głową schodzili obecni gracze Płomienia, którzy prowadzili 0:3. Po dwóch bramkach Lipińskiego i jednej Korzekwy. Na początku spotkanie przeważali jednak byli zawodnicy. Groźne kontrataki, które wyprowadzali praktycznie zawsze kończyły się groźnymi strzałami w kierunku bramki. Na drugą połową YOUNG wyszedł w nieco zmienionym składzie. Na bramce stanął Robert Wiśniewski, a Łukasz Habirek zmienił go w polu. OLD z wielkim animuszem ruszyli do ataku i przyniosło to wymierne efekty. Szybko wyrównali i zdołali wyjść na prowadzenie. Chwilę później Gaździcki jednak doprowadził do remisu. Kiedy już wszyscy myśleli, że mecz zakończy się rzutami karnymi, to niespodziewaną akcję przeprowadziła drużyna OLD. W 90 minucie wykończyli akcję zdobywając zwycięską bramkę i zadziwiając wszystkich w około.

Należy podkreślić wspaniałą ambicję i wolę walki drużyny OLD, która pozwoliła im wygrać to spotkanie. W drużynie OLD zagrali: Jacek Wręczycki, Arek Krawczyk, Mateusz Krawczyk, Jarosław Gmyrek, Zbigniew Staniec, Wojciech Lizurej, Daniel Ćwieląg, Zbigniew Krawczyk, Jan Kucharczyk, Witek Mielczarek, Andrzej Kiedrzyn, Rafał Pąchalski i Jan Kotarski.

Wszystkim tym zawodnikom dziękujęmy za przybycie, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas po meczu.