Wypowiedzi przedmeczowe

Trener Mazurski - Witam wszystkich.W niedzielę przed nami bardzo ważny mecz o kluczowym znaczeniu dla układu tabeli.Przeciwnik grożny,ale Wasze umiejętności,ambicja i chęć sukcesów utwierdzają mnie w przekonaniu,że Kochcice są do ogrania.O zaangażowanie i walkę w tym meczu jestem spokojny i jeżeli tylko zaskoczy skuteczność,to wynik będzie taki na jaki liczę.Jest to ostatni mecz,którym kieruję z daleka i wierzę,że do Tworoga pojedziemy razem z dorobkiem 12 pkt. Wszelkie założenia taktyczne i skład wyjściowy zostaną przekazane w sobotę.Apeluję do drużyny-zagrajcie na maksa,SKUTECZNIE!!! i sprawcie radość Nam wszystkim.Życzę całej drużynie sukcesu, bo w ten zespół wierzę.

Marek Szczepaniak - Najbliższy mecz nie będzie łatwy. Gramy z drużyną z czołówki której ulegliśmy w poprzedniej rundzie. Ostatnie mecze pokazują jednak, że jesteśmy w stanie walczyć nawet z najtrudniejszym przeciwnikiem i pomimo niekorzystnych wyników często przeważamy w grze. Mam nadzieję, że w tym meczu pokażemy dobrą grę która pozwoli nam na zdobycz punktową.