Zrobić swoje: Tworóg - Przystajń

W 18 kolejce lublinieckiej A-klasy Płomień Przystajń zagra na wyjeździe ze Spartą Tworóg. W pierwszej rundzie Płomień przegrał 3:6.

TAK BYŁO W PRZYSTAJNI

W pierwszym meczu Sparta od początku spotkania narzuciła swoje warunki gry i szybko wbiła dwie bramki, które wydawałoby się, powinny rozstrzygnąć losy spotkania. Płomień jednak już w pierwszej połowie odrobiła straty. Na przerwę jednak zwycięsko schodzili goście, którzy zdołali zdobyć kolejną bramkę chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego w pierwszej połowie. Po przerwie to Sparta ponownie dyktowała warunki gry i zdołała strzelić jeszcze trzy bramki, które rozstrzygnęły rezultat spotkania. Płomień zdołał jedynie odpowiedzieć w 93 minucie strzelając bramkę po drugim rzucie karnym.

PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 3:6 SPARTA TWORÓG

Płomień: Wiśniewski Marcin - Rusok Paweł, Jagieła Bartosz, Matyja Piotr, Sokołowski Michał - Janik Mateusz (Dudek Przemysław) Szczepanik Marek( Lipinski Arkadiusz) Szczepaniak Dariusz, Drewniacki Kamil – Wiśniewski Robert, Gmyrek Jarosław (Korzekwa Kamil)

Bramki: Matyja x2, samobójcza - Żelosko x3, Szwinge x2, Zuber

SERIA PŁOMIENIA

Seria Płomienia nie jest zbyt zachwycająca, ale każda seria ma kiedyś swój koniec. Płomień od sześciu meczów nie potrafi zdobyć trzech punktów w jednym meczu. Zwycięstwo w każdym meczu jest na wagę złota, a ostatnie mecze pokazują, że o rezultacie każdego spotkania decydują drobne detale.

SERIA SPARTY

Sparta Tworóg jeszcze nie przegrała w tym roku, może się poszczycić brakiem porażki od pięciu meczów. W każdym z czterech ostatnich meczów strzela bramkę, ale również w każdym z ostatnich trzech meczów te bramkę traci z zaskakującą łatwością. W ostatnim meczu mimo iż przegrywali już 3:0, zdołali odrobić straty i zremisować 3:3, co oznacza, że ta drużyna ma charakter i będzie walczyć do końca.

SKŁADY

Płomień w tym meczu powinien wystąpić w prawie najsilniejszym zestawieniu. Za kartki pauzować musi Jarosław Gmyrek. Reszta zespołu jest w pełni zmotywowana, aby osiągnąć sukces i powalczyć o trzy punkty.

Sparta nie ma żadnych zawieszonych zawodników i również powinna wystąpić w najsilniejszym składzie, co powinno zagwarantować bardzo dobry poziom i emocjonujące spotkanie.

PORÓWNANIE BEZPOŚREDNIE

WYPOWIEDŹ

Piotr Matyja: Drużyna Sparty potrafi grać w piłkę co pokazała w niejednym meczu, lecz przy pełnej mobilizacji i optymalnym składzie możemy z nimi powalczyć i zdobyć w końcu upragnione trzy punkty, które tak bardzo są nam potrzebne ! Wierze w naszą drużynę i mam nadzieje , że tym razem szczęście uśmiechnie się do nas i to my zejdziemy zwycięsko z boiska w Tworogu !