Okres przygotowawczy do rundy rewanżowej

Okres przygotowawczy już za naszym zespołem, seniorzy w tą niedziele wybiegną na boiska ligowe by zmierzyć się w boju o awans do A-klasy. Chętnych do awansu nie brakuje, a i jeśli spojrzymy na tabele wiele może się jeszcze zmienić.

Nasz zespół przed sezonem otrzymał silne wzmocnienia, do naszych szeregów dołączyli Mateusz Kudła oraz Mateusz Bielecki(obaj Amator Golce), obaj zawodnicy przez większość sparingów byli przygotowywani do gry na środku i po kilku meczach stworzyli bardzo udany duet na tej pozycji. W nasze szeregi wszedł również Krzysztof Duda, który jest wychowankiem KS Panki i również stara się wnieść świeżość w grę naszego zespołu. Oczywiście nie zabraknie kilku nowych juniorów, którzy będą starali wbić się w szeregi starszych kolegów.

Nasz zespół przed samą ligą przepracował solidnie 3 miesiące, przygotowując swoją formę przez pierwsze tygodnie na hali-pracując nad kondycją i wytrzymałością. A następnie gdy tylko dopisała pogoda, zaczęli przyzwyczajać się do gry na trawie(co wytrwalsi oczywiście skorzystali z gierki na śniegu).

W meczach kontrolnych nasz zespół odnotował 4 zwycięstwa oraz 2 porażki:

KS „Płomień” Przystajń- LZS Borki Wielkie 2-1(1-1)

KS „Płomień” Przystajń- LZS Radłów 6-0(2-0)

Sokół Wręczyca Wielka-KS „Płomień” Przystajń 6-2(2-0)

Huragan Jezioro-KS „Płomień” Przystajń 0-2(0-1)

Olimpia Truskolasy- KS „Płomień” Przystajń 3-1(1-1)

Sparta Nowa Wieś-KS „Płomień” Przystajń 2-5(1-2)

Może cieszyć że z meczu na mecz, trener Kłak buduje dość mocny i równo grający zespół, mamy nadzieję że będzie tak dalej i wraz z dalszymi treningami oraz meczami nasz zespół będzie silniejszy i będzie powoli budował silna pozycję w tabeli. Oczywiście możemy życzyć naszym chłopakom, upragnionego awansu do A-klasy.

Wszystkich naszych kibiców oczywiście zapraszamy na pierwszy mecz w rundzie rewanżowej- do Zborowskiego, gdzie nasi zawodnicy zmierzą się z drużyną Zielonych Zborowskie. Oczywiście mecz ten można nazwać „małymi debrami” i będzie w nim na pewno nie mało emocji. Wszystkich więc zapraszamy na boisko w Zborowskim 12.04.2015 na godzinę 16:00, wyjazd zawodników o godzinie 15:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy i liczymy na wasz doping i wsparcie.

Zachęcamy oczywiście wszystkich do ankiety: