Przed Płomieniem, najdalszy wyjazd w tym sezonie.

Przed Płomieniem Przystajń bardzo daleka podróż po 3 punkty. W najbliższa niedziele Przystajń wybiera się do Kalet, gdzie zmierzy się z rezerwami Unii Kalet.

Unia II Kalety to bardzo duża niewiadoma dla zawodników z Przystajni, grywa bardzo nierówno. W pierwszym meczu z Pawonkowem przegrywa aż 7-0, by na następnym mecz jechać i drużyne ze Zborowskiego ograć 3-0. Chociaż od kilku meczy nie potrafi przerwać passe przegranych, co na pewno motywuje do tego by wreszcie odwrócić passe i wygrać. Przystajń po ostatniej wygranej, ma podbudowane morale i lepsze humory, trzyma się blisko czołówki w tabeli i tylko Unia Lisowice jest poza zasięgiem punktowym. Więc celem na pewno bedzię utrzymanie tej pozycji aby nie odczepić się od peletonu i wywieź cenne 3 punkty.

Zapraszamy oczywiście wszystkich kibiców do wspierania KS "Płomień" Przystajń i miejmy nadzieje ze chłopaki wrócą z tego dalekiego wyjazdu z kompletem punktów. Mecz odbędzie się 28 września 2014 o godzinie 16.00 na stadionie w Kaletach. Wyjazd zawodników spod stadionu w Przystajni o godzinie 14.00, na spóźnialskich bus nie czeka!!!