Przystajń odwiedzi ciężki przeciwnik

W VI Kolejce B-klasy do Przystajni zawita zespół z Pawonkowa, drużyna z aspiracjami na A-klase, co zapowiada ciekawy mecz i ładne widowisko.

Orzeł Pawonków, będzie bardzo ciężkim rywalem dla Płomienia, patrząc na ich pozycje i statystyki po meczowe, to oni są głównym faworytem tego spotkania i jest to całkowicie pewne że będą chcieli zgarnąć komplet punktów w Przystajni. Już na początku sezonu Orzeł był stawiany w roli faworyta do A-klasowego awansu i puki co udowadniają to, jest to również drużyna która jako jedyna jeszcze nie przegrała żadnego meczu. Płomień natomiast od dwóchkolejek nie potrafi przełamać się i również dotkliwa porażka w Harbułtowicach miała duży wpływ na morale chłopaków. Miejmy jednak nadzieje ze Przystajń będzie chciała pokazać ze potrafi grać i wygrywać z najlepszymi w tej lidze, co często udawało się Płomieniowi i potrafił zaskakiwać, będąc skazanym na porażke wyciągał mecz na pozytywny wynik. Więc możemy być pewni ze mecz będzie bardzo atrakcyjny dla kibiców i nie zabraknie w nim walki i zaangażowania zawodników z obu drużyn.

Zapraszamy więc wszystkich kibiców na stadion w Przystajni przy ulicy Bór, w Niedziele 21-09-2014 na godz. 16.00. Liczymy na ostry doping i wsparcie z waszej strony. W trakcie meczu będziemy zbierać pieniądze na drużynę, więc liczymy na wasze wsparcie i dobre serce.