Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

30.08.2015

W 4 kolejce Lublinieckiej Klasy B zmierzyły się ze sobą drużyny Orła Pawonków i Płomienia Przystajń. Mecz jeszcze przed rozpoczęciem zapowiadał się na bardzo ciekawy. Tak też było, zawodnicy obu drużyn dostarczyli wszystkim wielu emocji jak i ładnych akcji. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków Płomienia, co odbiło się tym, iż już w 5 minucie po jednym z dośrodkowań z rzutu rożnego zawodnik Orła dotyka piłkę ręką co kończy się rzutem karnym, który drużyna Płomienia zamienia na bramkę. Od tej bramki to Orzeł zaczął dominować. Po składnej akcji kilku zawodników Orła do piłki dopada Gruszczyński Kamil, który jest faulowany w polu karnym, to skutkuje rzutem karnym, który pewnie wykorzystuje Wichary Karol. Orzeł nie przestawał atakować, a drużyna z Przystajni odgrażała się kontrami. Po jednej z nich faulowany jest jeden z zawodników gości, blisko pola karnego. Bezpośrednim strzałem na bramkę z rzutu wolnego zamienia zawodnik Płomienia, co kończy się ładną bramką. Do przerwy mamy wynik 1-2 dla przyjezdnych z Przystajni. Druga połowa to całkowita dominacja Orła, Płomień natomiast od czasu do czasu wychodził z kontratakami. Jednak skuteczność to nie była dziś dobra strona Orła i drugą połowę obejrzeliśmy bez bramek. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 dla Płomienia Przystajń.