Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

06.09.2015

W 5 kolejce lublinieckiej Klasy B drużyna Rozwoju Olszyna podejmowała na swoim boisku drużynę Orła Pawonków. Mecz rozpoczyna się od dość chaotycznej gry w środku pola obu zespołów. Pierwszą bramkę zdobywa drużyna Rozwoju po skutecznym wyjściu z kontratakiem. Od tej pory Orzeł zaczął częściej atakować i to skutkuje po niedługim czasie. Piłkę w pole karne dogrywa Kamil Gruszczyński, a tam Patryk Kaczmarzyk strzałem po ziemi, między nogami bramkarza umieszcza piłkę w siatce. Orzeł nie przestaje atakować i chwilę przed końcem 1 połowy Marek Jelonek podaje piłkę do Kamila Gruszczyńskiego, a ten po bardzo dobrym przyjęciu trudnej piłki pakuje ją obok bramkarza do bramki. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1-2 dla zawodników Orła. Na drugą połowę drużyna Orła wychodzi dość wystraszona i już na początku popełniamy błąd, po którym drużyna Rozwoju ma rzut wolny w okolicach 20m od bramki i pewnym strzałem zawodnik Olszyny pokonuje naszego bramkarza bezpośrednim strzałem. Od tej pory gra jest bardzo wyrównana, z akcjami obu zespołów, aż do 82 minuty, w której to Dawid Wypych po podaniu Marka Jelonka precyzyjnym strzałem po ziemi umieszcza piłkę w siatce. Następna akcja Orła to dośrodkowanie piłki w pole karne rywala, a tam jeden z zawodników Rozwoju odbija piłkę ręką. Rzut karny pewnie na bramkę zamienia Patryk Raszewski. Spotkanie kończy się wynikiem 2-4 dla gości z Pawonkowa.