Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

13.09.2015

W 6 już kolejce Klasy B Orzeł Pawonków na własnym boisku podejmował drużynę Płomienia Łagiewniki Wielkie. Były to derby Gminy Pawonków, a jak wiadomo "Derby rządzą się swoimi prawami" więc w tym meczu wszystko było możliwe. Orzeł od samego początku cały czas przeważał nad przeciwnikiem z Łagiewnik pozwalając jedynie od czasu do czasu na wyprowadzanie kontr. W ok. 15 minucie spotkania prostopadłą piłkę zagrywa Marek Wieczorek, a do niej dopada Kamil Gruszczyński, który po ominięciu bramkarza pewnie umieszcza piłkę w bramce. Gdy wydawać by się mogło, że 1 połowa zakończy się wynikiem 1-0 piłkę w środku boiska odbiera Karol Wichary, który również prostopadłym podaniem obsługuje teraz Wojciecha Małczaka, a ten nie myli się w takich sytuacjach i do szatni obie ekipy schodzą z wynikiem 2-0 dla gospodarzy. Druga połowa to już znaczne częstsze ataki ekipy Płomienia, jednak dalej to Orzeł kontrolował grę. W około 70 minucie zostaje sfaulowany jeden z naszych zawodników na 35/40 metrze. Do wrzucenia piłki z rzutu wolnego podchodzi Patryk Raszewski, który bardzo precyzyjnym podaniem obsługuje Wojciecha Małczaka, a ten po raz 2 wpisuje się na listę strzelców. Wynik do końca meczu nie ulega zmianie i to Orzeł zwycięża w derbach 3-0.