Bardzo ciężki wyjazd przed Płomieniem

Kolejnym rywalem "Płomienia", będzie drużyna z Harbułtowic. Jak pokazują spotkania z wcześniejszych lat, jest to bardzo ciężki przeciwnik.  Ale na pewno cel jest jeden i każdy o nim wie, ze jedziemy po 3 pkt.

Tajfun Harbułtowice to bardzo młoda i ambitna drużyna, na początku sezonu byli stawiani w roli "czarnego konia" tych rozgrywek, poza porażką z Lisowicami, pozostałe pojedynki maja wygrane. Jest to sąsiad Płomienia w tabeli i możliwe ze będzie to walka o 5 miejsce po tej kolejce. Jak pokazywały wcześniejsze sezony, Harbułtowice to bardzo nie wygodny przeciwnik dla Przystajni, który dobrze gra w obronie a i potrafi strzelić wiele bramek jeśli tylko sytuacja na to pozwoli. Przystajń na pewno będzie się starała pokazać z lepszej strony w tym spotkaniu i zmazać blamaż ostatniej porażki.

Zapraszamy więc wszystkich kibiców do Wierzbia, aby wspierać drużyne z Przystajni i miejmy nadzieje że po meczu, będziemy się cieszyć z 3 pkt. Mecz odbędzie się 14.09.2014 we Wierzbiu o godz. 16.00. Wyjazd zawodników z parkingu stadionu o godzinie 14:15, na spóźnialskich bus nie czeka!!!