Juniorzy zdobywają pierwsze trzy punkty na wiosnę !

Pierwsze 3 punkty w tym roku !

W 14 kolejce Płomień Przystajń wygrywa na własnym boisku 3-2 z Talentem Szczekociny.

Od początku spotkania gospodarze przeli inicjatywę na boisku co potwierdzili po pierwszych 20 minutach gry.

Pierwszy gol padł po zamieszaniu w polu karnym, najlepiej w nim odnalazł się Mateusz Piśniak który skierował głową piłkę do bramki rywali. W kolejnych minutach Płomień ma rzut karny którego na bramkę zamienia Mateusz Piśniak. Przed przerwą błąd popełnia Kotas i Talent Szczekociny strzelają bramkę kontaktową. W drugiej połowie goście przeważali, ale to Płomień strzela bramkę po kontrataku. Dawid Niezgoda podaje prostopadle do Mateusza Piśniaka który kompletuje hat-tricka. Wynik spotkania uległ jeszcze jednak zmianie, po bramce gości na 3:2. Do końca spotkania goście atakowali jednak Płomień nie dał sobie strzelić bramki i trzy punkty zostają w Przystajni.

Po dobrym spotkaniu Płomień Przystajń awansuje na 6 miejsce w tabeli.

Relacja: M.Piśniak