Już za nami rywalizacja o puchar Sołtysa Przystajni

Turniej o puchar Sołtysa Przystajni, już za nami. Na pewno dał nam wiele wrażeń jak i pokażał, że gmina Przystajń jest bogata w młode talenty, które może w przyszłości zabłysną jak Kuba Błaszczykowski. Dużym, jak i bardzo miłym zaszkoczeniem jest publiczność, która w tym dniu dopisała, można smiało powiedzieć że momentami brakowało miejsc siedzących na trybunach. Cieszyła również obecność wszystkich osób rządzących naszą gminą, nie zabrakło wójta, sekretarza, skarbnika gminy Przystajń, obecnością zaszczycił nas również były wójt naszej gminy. Cieszy nas bardzo to że jednak jeszcze ludzie o nas pamiętają i możemy liczyć na ich obecność w takich wydarzeniach. Ale wracając już do samego turnieju, przystąpiło do niego 12 zespołów. Przed samym turniejem odbyło się losowanie, w którym wziął udział kapitan każdego zespołu i losowanie określiło składy grup i punktualnie o 10.00 rozpoczeliśmy turniej, który otworzył sam sołtys Przystajni Dariusz Kulej.

Przebieg turnieju:

Rycerze Ortalionu 1-3 KS Oczko
GTW 1-5 KS Oczko
997 to Kłopoty 1-3 Rycerze Ortalionu

W kolejnej fazie spotkały się drużyny z pierwszych 2 miejsc, w pierwszej części spotkały się pierwsze miejsca z drugimi, te 3 mecze wyklarowały 2 grupy- mistrzowską oraz o pozostałe miejsca od 4 do 6

FC Albatros 0-2 Łączy nas piłka
Esiok Przystajń 6-0 Rycerze Ortalionu
KS Oczko 0-0(4-2k)FC Stany

Grupa Mistrzowska
1. Łączy na piłka 6 pkt. 8-5
2. KS Oczko 3 pkt. 5-4
3. Esiok Przystajń 0 pkt. 4-8

Łączy nas piłka 5-3 Esiok Przystajń
Esiok Przystajń 1-3 KS Oczko
Łączy nas Piłka 3-2 KS Oczko

Grupa 4-6
4. FC Albatros 6 pkt. 4-0
5. FC Stany 3 pkt. 7-2
6. Rycerze Ortalionu 0 pkt. 1-10

Rycerze Ortalionu 0-3 FC Albatros
Rycerze Ortalionu 1-7 FC Stany
FC Albatros 1-0 FC Stany

I tak po cały dniu rywalizacji zakończyliśmy turniej, nagradzając każdą druzyne pucharami oraz dyplomami. Nagrodzeni zostali również najlepszy strzelec turnieju oraz najlepszy bramkarz.

Najlepsi strzelcy turnieju:
Mateusz Piśniak(Esiok Przystajń) 12 bramek
Tomasz Pasieka(FC Stany) 11 bramek
Robert Wiśniewski(Łączy nas piłka) 8 bramek

Najlepszy bramkarz turnieju:
Przemysław Dudek(Esiok Przystajń) 4 głosy
Marcin Wiśniewski(Łączy nas piłka) 3 głosy

Klasyfikacja końcowa drużyn:
1. "Łączy nas Piłka"-Marcin Wiśniewski(br.)Arek Hyra, Marcin Pilśniak, Grzegorz Sokołowski, Sebastian Dobosz, Tomek Koślik, Robert Wiśniewski.
2"K.S. Oczko"-Dariusz Hamela(br.)Tomziński Szymon, Matyja Piotr, Lipiński Arkadiusz, Sas Dawid, Jagieła Bartosz, Rusok Paweł.
3"ESIOK Przystajń"-Przemysław Dudek(br.)Dudek Mateusz, Kamil Korzekwa, Kamil Drewniacki, Mateusz Piśniak, Przemysław Piśniak
4"FC Albatros"-Marek Szczepaniak(br.)Szymon Grajcar, Damiak Arkadiusz, Piechel Krystian, Prusko Radosław.
5"FC Stany"-Bartek Krawczyk(br.)Piotr Małyska, Paweł Krawczyk, Marcin Szymanek, Wojtek Hyra, Tomasz Pasieka, Artur Nicpoń, Mateusz Olkisz
6"Rycerze Ortalionu"-Bartosz Głuch(br.) Krzysztof Wręczycki, Grzegorz Damiak, Wojtek Damiak, Tomasz Jędrak, Seliga Paweł
Drużyny na pozostałych miejscach:
"KS Młodziki"-Dominik Janik(br.) Kacper Kierat, Kamil Krawczyk, Bartosz Bąk, Bartosz Piechel, Kacper Kosmatka, Bartek Kosmatka, Łukasz Pietrzak
"FC Przystajń"-Bartek Pacuła(br.)Jakub Krawczyk, Jarosław Krawczyk, Michał Leśniak, Janusz Leśniak, Szymon Matyja, Michał Woźny
"997 To Kłopoty"- Jelonek Kamil(br.)Koślik Oskar, Jędrak Szymon, Oziembała Krystian, Kozak Adam, Dąbek Mateusz, Piekarczyk Rafał
"KS WUNGIEL"-Olszewski Damian(br.)Maciej Kierat, Dawid Gaździcki, Dawid Niezgoda, Sebastian Wręczycki, Bulik Adam, Tomasz Polaczek, Jacek Wręczycki.
"GTW-Grupa Trzymająca Władze"-Marcin Tomziński(br.)Kamil Szymanek, Marek Ćwieląg, Darek Ligenza, Mariusz Wręczycki, Kamil Ćwieląg
"Michalinów FIRE"-Wójcik Łukasz(br.)-Kucharczyk Jan, Kucharczyk Wojciech, Kiedrzyn Andrzej, Pakuła Tomasz, Rafał Wiktor, Smolarczyk Kamil, Gmyrek Jarosław.

Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy już 17 stycznia na turniej naszym młodych adeptów, a 18 stycznia na turniej "Gramy dla Wojtka!!!". Więc do zobaczenia już wkrótce....

Powiązana galeria: