Okres przygotowawczy do kolejnej rundy!!!

Okres przygotowawczy już za naszą ekipą! Zespół większość czasu w tym okresie szlifowała swoją formie na hali, pod okiem trenera Dariusza Szczepaniaka. W okresie zimowym, nasz zespół wystąpił towarzysko w 2 turniejach- w Pawonkowie oraz w Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego. Niestety w turniejach nie osiągnęliśmy większych sukcesów, chociaż pokazaliśmy się z dość dobrej strony.

Po przepracowanych 2 miesiącach na hali pod koniec lutego nasz zespół wraca na murawę- w między czasie rozgrywa 4 spotkania sparingowe, z czego 3 przegrywamy oraz odnosimy jedno zwycięstwo:

Maraton Waleńczów 7-0 Płomień Przystajń

Promień Glinica 5-2 Płomień Przystajń

Płomień Przystajń 1-2 Promień Glinica

Płomień Przystajń 5-1 Unia Lisowice

W między czasie Płomień oczywiście wzmocnił się kilkoma zawodnikami, jak i również stracił kilku czołowych.

Przybyli:

Dawid Gaździcki- po rocznej przerwie spowodowanej wyjazdem za granice, w naszę szeregi wraca uniwersalny zawodnik, który potrafi się odnaleźć na wielu pozycjach. Przypomnijmy że w zeszłym sezonie przed wyjazdem był vice-liderem strzelców w b-klasie.

Łukasz Habirek- wzmocnienie na bramce, Łukasz odszedł z naszego klubu do Sierakowa Śląskiego- lecz wyjazd do Warszawy przystopował jego karierę. Jednak postanowił wznowić swoją przygodę na boiskach ligowych i wzmocnić nasz zespół.

Odeszli:

Adam Olczyk- niestety nasz czołowy stoper zrezygnował z gry, ze względu na wyjazd za granice. Życzymy Adamowi samych sukcesów w życiu prywatnym.

Mateusz Kudła- postanowił wzmocnić swój były klub Amator Golce, oczywiście zabraknie nam doświadczenia Mateusza, które przydawało się w środku pomocy. Oczywiście życzymy mu powodzenia w okręgówce.

Mateusz Biernacki- tak jak i Kudła, „Harnaś” postanowił wrócić do Amatora Golce, zabraknie na pewno zadziorności i waleczności, którą się prezentował Biernacki. Również życzymy mu sukcesów w nowym zespole.

Przed nami pierwszy mecz i oczywiście najważniejszy- naszym rywalem będzie Orzeł Pawonków. Jest to drużyna która traci do nas tylko punkt i pewnie będzie chciała się zrewanżować za ostatnią porażkę. Spotkanie odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 16:00 na stadionie w Przystajni. Serdecznie wszystkich zapraszamy na to spotkanie!!!

Naszych zawodników czeka teraz odpoczynek w rodzinnym gronie przez okres Wielkanocny. A naszym kibicom, sympatykom, rywalom z ligi, sędziom, działaczom PPN Lubliniec i wszystkim którzy czytają ten post życzymy spokojnych, radosnych świąt Wielkanocnych- spędzonych w rodzinnym gronie. Wesołego Alleluja!!!