Rozpoczęcie sezonu 2015/2016

Już w ta niedzielę 9 sierpnia 2015, o godzinie 17:00 rozpoczniemy swoją rywalizacje o mistrzostwo B-klasy Lublinieckiej. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna rezerw Unii II Kalety, jest to o tyle nie pewny rywal gdyż może on być wzmocniony zawodnikami z pierwszej drużyny. Nasi zawodnicy jednak nie biorą bardzo do siebie tego i mają zamiar zaprezentować swoją grę na jak najwyższym poziomie. Naszym atutem może być nasze boisko, na którym rozegramy to spotkanie.

Okres przygotowawczy rozpoczęliśmy 12 lipca meczem kontrolnym z Unią Lisowice, nasi zawodnicy trenowali przez ten okres pod okiem nowego trenera- Dariusza Szczepaniaka. Przez okres kontrolny, rozegraliśmy 3 mecze towarzyskie i jeden w Pucharze Polski. Dzięki tym spotkaniom trener mógł wyciągnąć wnioski i odpowiednio przygotować zespół. Cieszy również fakt że nasz zespół wzmocniło 6 bardzo doświadczonych zawodników, którzy na pewno wprowadzą nowe siły i zapał do gry. Może również cieszyć kadra, bo sam trener może liczyć na prawie 30 zgłoszonych zawodników do rozgrywek, więc za czym idzie sportowa rywalizacja o miejsca w składzie. Życzymy oczywiście naszym chłopakom jak największego triumfu w nowym sezonie i jak najwięcej zdobytych bramek.

Na mecz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, na których mocno liczymy- każdy choćby najmniejszy doping pomoże naszym chłopakom w walce z przeciwną drużyną. Liczymy na was i widzimy się w niedzielę na stadionie w Przystajni, oby nas było jak najwięcej. Zachętą dla kibiców, będzie mała niespodzianka którą zarząd przygotował dla naszych zawodników jak i naszych kibiców zachęcamy, do bycia z nimi w tym momencie!!!

DO ZOBACZENIA