Wicelider podejmie Płomień

W odrabianej 20 kolejce A-klasy Płomień Przystajń pojedzie do Lublińca na mecz z miejscową drugą drużyną Sparty.

Mecz nie będzie łatwy, ponieważ Sparta jest wiceliderem tabeli. Jak jednak pokazały ostatnie mecze w tej lidze nie ma zdecydowanych faworytów do zwycięstwa. Liga jest bardzo wyrównana i o zwycięstwie decydują detale, dyspozycja dnia lub po prostu szczęście. Sparta w ostatnim meczu pokonała Olszynę 2:0, natomiast Płomień przegrał z Sierakowem 5:0. Na papierze zdecydowanym faworytem wydaję się Sparta, ale wszystko jest możliwe. Kolejnym problemem dla Płomienia mogą być braki kadrowe spowodowane rozgrywaniem meczu w środku tygodniu. Mamy nadzieje, że to jednak nie przeszkodzi w osiągnięciu dobrego wyniku.

Początek meczu o godzinie 18 w Lublińcu.