21 kolejka: Płomień 1:2 Woźniki

W 21 kolejce Płomień Przystajń przegrał z drugą drużyną MLKS Woźniki 1:2 (0:1).

Mimo zdecydowanej przewagi Płomienia, to goście mogą cieszyć się z trzech punktów. Woźniki przyjechały z nastawieniem na groźne kontrataki, co przyniosło już skutek w pierwszej akcji ofensywnej MLKS-u. Po szybkim wejściu z prawej strony pola karnego napastnik gości strzelił mocno po ziemi zdobywając pierwszą bramkę. Płomień starał się odpowiedzieć jak najszybciej, ale znowu zawiodła skuteczność. Pod koniec pierwszej połowy Woźniki miały jeszcze sytuacje sam na sam, którą jednak nie zdołali wykorzystać.

Druga połowa znów zaczęła się od ataków Płomienia, lecz ponownie kilka sytacji nie zdołano zamienić na bramkę. Woźniki znów odpowiedziały bramką. Przystajń jednak nie złożyła broni i bardzo szybko Kucharczyk odpowiedział bramką strzelając ją głową po wrzutce z rzutu rożnego. Kolejne sytuacje nie przyniosły już niestety bramek, MLKS groźnie kontratakował i już nie wiele brakło, aby podwyższył na 1:3. Goście zagrali bardzo agresywnie o czym świadczy wykluczenie jednego z nich w 80 minucie. Płomień znów przeważał na boisku, ale to nie wystarczyło.

Już za tydzień bardzo interesujący mecz z liderem na wyjeździe w Sierakowie. Początek meczu w niedzielę o godzinie 17.