Derby z liderem !

Już w najbliższą niedzielę Płomień Przystajń pojedzie do Sierakowa na mecz z liderem rozgrywek.

Mecz można przydzielić do kategorii najcięższych, ale jak pokazuje mecz z pierwszej rundy, zakończony remisem 0:0, na takie mecze drużyny, które są niżej w tabeli mobilizują się dwukrotnie bardziej niż na pozostałe. Płomień przystąpi do meczu w pełni umotywowany, mimo ostatnich porażek. Kadra zespołu powinna być kompletna, zwarta i gotowa wyrwać liderowi punkty. Rywal również powinien być zdeterminowany pokazać, iż wynik z października 2013 roku to był wypadek przy pracy. W obu drużynach nie ma zawieszonych zawodników za kartki, więc na boisku zobaczymy najlepsze składy. Mimo tego, iż na papierze zdecydowanym faworytem wydają się gospodarze, to już nieraz widzieliśmy, że liga jest bardzo wyrównana i każdy może wygrać z każdym. Płomień na pewno pojedzie do Sierakowa z nastawieniem na trzy punkty i nic innego nie będą mieli w głowie piłkarze z Przystajni. Póki piłka w grze ...

Początek meczu w niedzielę o godzinie 17 w Sierakowie.