IV kolejka B-Klasy Lublinieckiej

Przed nami IV kolejka B-klasy Lublinieckiej a w niej wiele emocji i ciekawych spotkań. Bez dwóch zdań meczem kolejki można nazwać, nasze spotkanie z zespołem Orła Pawonków. Oczywiście nasz zespół wybiera się na to spotkanie do Pawonkowa. Nie będzie brakować oczywiście innych ciekawych spotkań w tej kolejce. Jeśli tylko możemy wprowadzimy was w nadchodzącą kolejke.

Orzeł Pawonków- KS "PŁOMIEŃ" PRZYSTAJŃ

Nasz kolejny przeciwnik to dość solidna drużyna z Pawonkowa, jest to na pewno zespół mocno doświadczony który może poszczycić się solidną i zgraną kadrą, którą ogrywają się już kolejny sezon. Same wyniki drużyny z Pawonkowa, mówią o poziomie zespołu. Już w pierwszej kolejce wysoko pokonując drużynę Zborowskiego 7-1. Dużym atutem będzie dla nich również ich boisko, które dobrze znają i potrafią wykorzystać atut swojego boiska. Oczywiście dzięki dobrym wynikom Pawonków zajmuje 2 miejsce i nie jest to oczywiście zaskoczeniem gdyż byli stawiani w gronie faworytów do awansu. Nasz zespół za to łapie coraz lepsze wiatry w żagle, sam mecz z Tajfunem pokazał że potrafimy, narzucić przeciwnikowi tempo gry. Cieszy bardzo postawa doświadczonych zawodników którzy potrafią poprowadzić cały zespół do zwycięstwa i swoimi rajdami zdobywać pole gry. Za braknie niestety w tym meczu naszych 3 czołowych zawodników co może odbić się na jakości gry naszego zespołu, ale dobrze wiemy o tym że od dłuższego czasu mamy silną ławkę rezerwową która godnie zastępuje czołowych zawodników. Oczywiście ciężko wytypować faworyta w tym spotkaniu, ale można zagwarantować że emocji nie zabraknie- warto więc wybrać się na to spotkanie i dopingować nasz zespół. Spotkanie odbędzie się w niedziele na boisku w Pawonkowie o godzinie 17:00

Krótkie oceny pozostałych spotkań IV Kolejki:

Tajfun Harbułtowice - Rozwój Olszyna

Tajfun w spotkaniu z Płomieniem pokazał że nie jest to słaba drużyna a na pewno nie można odmówić chłopakom walki- nawet przy wyniku z dwu bramkową stratą nie odpuszczają i walczą do końca. Olszyna niestety gra bardzo nie równo, raz przegrywa wysoko by na następną kolejkę wysoko wygrać. W tym spotkaniu powinno okazać się czy Olszyna ma zamiar walczyć o pierwszą czwórkę czy też raczej nie będzie większych szans. Tajfun oczywiście ze swoją grą ma duże szanse na odrobienie jeszcze strat do czołowej czwórki.

Dragon Rusinowice - Dron-Har Droniowice

Bardzo słaba sytuacja kadrowa Droniowic, nie zapewnia dobrych wyników w spotkaniach. Chociaż w słabszym składzie również potrafi zaskoczyć i urwać punkty czołówce. Oczywiście wyjazdy gorzej wychodzą drużynie z Droniowic- może jest to ustosunkowane podejściem zawodników do meczów wyjazdowych. Rusinowice jako spadkowicz A-klasowy, również nie zachwycają formą w 3 spotkaniach tylko 2 punkty, chociaż trzeba przyznać że były to spotkania z drużynami z czołówki. Możliwe że w tym spotkaniu zgraną pierwsze 3 punkty, oczywiście większość zależy od podejść gości do spotkania.

Unia II Kalety - LKS Wierzbie

Pierwszy poważniejszy sprawdzian drużyny z Wierzbia, zmierzą się z bardzo dobrze dysponowanymi rezerwami Kalet. Na pewno po ostatnim remisie z Droniowicami będą chcieli poprawić swój bilans punktowy by nie wypaść z czołowej czwórki, rywal niestety nie najlepszy do spełnienia planów. Kalety w tym sezonie jak na razie zaskakują, pełna pula punktów, żadnej straconej bramki- stawia ich w świetle faworyta do zdobycia mistrzostwa. Warto na pewno wybrać się na to spotkanie gdyż pewnym jest że będzie to bardzo emocjonujące spotkanie o 3 punkty, remis pewnie żaden z zespołów nie usatysfakcjonuje.

Zieloni Zborowskie - Płomień Łagiewniki Wlk.

Wydaje się, że będzie to spotkanie dwóch najsłabszych drużyn na ten moment. Zborowskie stara się ugrać pierwsze punkty, jednak widać że brakuje zawodników którzy by mogli poprowadzić zespół do lepszych wyników, może w tym spotkaniu wyklaruje się zawodnik który poprowadzi zespół do lepszej gry. Łagiewniki oczywiście niestety też nie zachwycają chociaż w ostatnim spotkaniu, potrafiły postawić się liderowi i przegrały dość nieznacznie z liderem rozgrywek. Na ten czas wydaje się że to zespół z Łagiewnik ma dużo silniejszą ekipę i będzie mógł ugrać swoje pierwsze 3 punkty.

Oczywiście wszystkim zespołom życzymy w tej kolejce pięknych bramek i braku kontuzji!!! Powodzenia!!!