Kolejny wyjazd przed Przystajnią. Kierunek Kamieńskie Młyny!!!!

Kolejnym rywalem "Płomienia", będzie drużyna z Kamieńskich Młynów, jest to jeden z najdalszych wyjazdów które ma przed sobą nasza drużyna. Ale na pewno cel jest jeden i każdy o nim wie, ze jedziemy po 3 pkt.

Warta II Kamieńskie Młyny to rezerwy drużyny występującej w okręgówce, jest to nowa ekipa i na pewno, każdy zastanawia się w jaki sposób ustawić się taktycznie pod tą drużyne. Patrząc na wyniki tej drużyny ciężko ocenić szanse obu drużyn. Warta II w pierwszym swoim meczu przegrała u siebie 3-2 z kandydatem do awansu Unią Lisowice, po pauzie w II Kolejce, gościła u siebie drużynę z Kuczowa, i w tym meczu dość wysoko wygrali 5-2. Z relacji wynika ze drużyna opiera się w szczególności na młodych zawodnikach, a wiemy że za młodością zawsze przemawia ambitność. Przystajń za to po porażce w pierwszym meczu, bardzo szybko podniosła się i wygrała 2 kolejne mecze, co dało jej pozycje wice-lidera. Na pewno celem Płomienia będzie obrona tej pozycji, lub jeśli będzie to możliwe wskoczenie na fotel lidera. Patrząc na wyniki tych drużyn można spodziewać się bardzo ciekawego spotkania, miejmy nadzieje ze i w tym meczu dopisze naszej drużynie szczęście i 3 pkt. powędrują do Przystajni.

Zapraszamy więc wszystkich kibiców do Kamieńskich Młynów, aby wspierać drużyne z Przystajni i miejmy nadzieje że po meczu, będziemy się cieszyć z 3 pkt. Mecz odbędzie się 07.09.2014 w Kamieńskich Młynach o godz. 17.00. Wyjazd zawodników z parkingu DOMI o godzinie 15:15, na spóźnialskich bus nie czeka!!!