V Kolejka B-klasy Lublinieckiej

Przed nami już połowa pierwszej rundy a w niej spotkamy się na naszym boisku z drużyną spadkowicza z A-klasy Lublinieckiej Dragonem Rusinowice. Po ostatnim meczu oczywiście piastujemy pozycje vice-lidera i dobrze by było nie zmarnować tej pozycji i trzymać się blisko lidera, a nawet jeśli to tylko będzie możliwe wcisnąć się na pozycję lidera i starać sobie wyrobić spokojną przewagę do awansu.

KS "Płomień" Przystajń- Dragon Rusinowice

Dragon Rusinowice, jako spadkowicz jednak zawodzą, po 4 kolejkach zajmują przedostatnią pozycje z tylko 2 punktami na koncie. Jednak nie może nas to zmylić gdyż drużyna ta potrafiła urwać punkty takiej ekipie jak Orzeł Pawonków i to jeszcze na ich terenie. Jest to bardzo silna drużyna która nie odpuszcza na boisku i stara się przeważyć nad przeciwnikiem. Oczywiście ma w swoich szeregach indywidualności które potrafią pokierować grą zespołu. Więc niech nas nie myli pozycja tej drużyny bo nawet z silniejszymi potrafi powalczyć o lepsze miejsce. Nasza ekipa oczywiście od 3 spotkań wykonuje swój plan i wygrywa swoje spotkania. Dużym plusem naszej ekipy jest dobre wyszkolenie kondycyjne co było widać w ostatnich treningach. Mamy nadzieję że oczywiście nasz najlepszy strzelec również będzie poprawiał swój bilans i wychodził na pozycje lidera strzelców. Cieszy również bardzo dobra komunikacja w ekipie. Mamy nadzieje że nasz zespół pokaże kto jest lepszy i że nasze miejsce w tabeli to nie pomyłka!!! Zapraszamy wszystkich serdecznie na to spotkanie na naszym stadionie o godzinie 16:00 w Niedziele 06.09.2015, BĄDŻMY RAZEM!!!

Krótkie oceny pozostałych spotkań V Kolejki:

Płomień Łagiewniki Wlk. - Tajfun Harbułtowice

Płomień zdobywa w ostatniej kolejce swoje 3 punkty co pokazuje że potrafią walczyć o lepszą pozycje, wiadomo również że jest to drużyna która gra dobrze na swoim boisku- byli bliscy sprawieni niespodzianki z liderem naszej tabeli. Jednak dużo lepiej prezentuje się ekipa z Harbułtowic, która pokazywała że potrafi powalczyć o najwyższe cele, niestety musiała spotykać się z dobrymi ekipami z czołówki które niestety nie dały im szans. W tym spotkaniu pewnie Tajfun postawi na wszystko i będzie chciał poprawić swój bilans.

Rozwój Olszyna - Orzeł Pawonków

Rozwój niestety gra bardzo nie równo, od dobrych spotkań przechodzi do bardzo kiepskich. Na swoim boisku pewnie będzie chciał udowodnić że nie boi się najlepszych i będzie chciał wyrwać punkty puki co lepszej ekipie. Pawonków posiada dobrą i obszerną kadrę, po stracie pierwszych punktów będą starali się utrzymać czołówki by nie wypaść z pierwszej czwórki. Nie można odmówić walki zawodnikom Orła którzy nawet przy złym wyniku walczą do końca, w tym spotkaniu jest widoczny faworyt do zgarnięcia 3 punktów, ale pamiętajmy że piłka lubi nie raz zaskakiwać.

LKS Wierzbie - Zieloni Zborowskie

Wierzbie niestety w ostatniej kolejce doznało, dość mocnej porażki- co pewnie bardzo wpłynie na ich ambicje w tym spotkaniu. Do ostatniej kolejki była to drużyna z czołówki jednak po dwóch ostatnich spotkaniach mocno stracili, jeśli nie chcą by uciekła im czołówka muszą zacząć znów wygrywać. Będą mieli ku temu okazje bo Zieloni niestety rozczarowują i nie potrafią wygrać żadnego spotkania. Puki co Zborowskie to ostatnia drużyna w tabeli, miejmy nadzieję że jednak zmieni się to szybko i chłopaki ze Zborowskiego wezmą się szybko w garść. Niestety nie będą mieli łatwo w tym meczu i można spokojnie powiedzieć że jeśli wygrają to spotkanie będzie to na pewno największe zaskoczenie tej kolejki.

Dron-Har Droniowice - Unia II Kalety

Można powiedzieć że w tym meczu spotkają się drużyny które wszystkich zaskoczyły w tym sezonie. Unia II ekipa która idzie mocno na mistrza B-klasy Lublinieckiej i nikt na razie nie był w stanie urwać punktów tej ekipie. Nie ma oczywiście co ukrywać że drużyna z Kalet zawsze może liczyć na wzmocnienia z okręgówki, jednak jeśli nawet nie pomoc kolegów z wyższej klasy to i tak posiadają obszerna kadrę i grają mocno solidnie. Droniowice zaskoczyły najmocniej nikt nie spodziewałby się że ekipa która jeszcze na początku roku miała problemy ze składem, będzie zajmować tak wysoką pozycje w nowym sezonie. Wydaje się że w tym spotkaniu możliwa jest niespodzianka i ekipa z Droniowic będzie chciała urwać punkty liderowi. Wszystko okaże się po spotkaniu na ile stać ekipę z Droniowic.

Oczywiście wszystkim zespołom życzymy w tej kolejce pięknych bramek i braku kontuzji!!! Powodzenia!!!