VII Kolejka B-klasy Lublinieckiej

Przed nami VII Kolejka o mistrzostwo B-klasy Lublinieckiej, nie za braknie na pewno w tej kolejce ciekawych spotkań i mamy nadzieję że będą w tej kolejce jakieś niespodzianki co daje naszej lidze jeszcze lepszy smaczek. Nasz zespół oczywiście udaje się na mecz wyjazdowy do Łagiewnik Wielkich, gdzie zmierzymy się z miejscowym Płomieniem oczywiście o kolejne 3 punkty.

Płomień Łagiewniki Wielkie- KS "PŁOMIEŃ" PRZYSTAJŃ

Płomień Łagiewniki Wielkie po sześciu kolejkach ma na swoim koncie tylko 3 punkty i zajmuje 8 lokatę w naszej lidze, jednak nie można mówić że jest to słaby zespół. Łagiewniki to drużyna która potrafi wykorzystywać atut swojego boiska, i nawet liderowi z Kalet potrafiła sprawić problemy w zdobyciu 3 punktów. Na pewno nie można tego zespołu lekceważyć, gdyż potrafi zagrać na maximum swoich możliwości. Nasz zespół jednak złapał bardzo dobry wiatr w żagle i pewnie kroczy do zapewnienia sobie miejsca w czołowej czwórce. Cieszy oczywiście dobra atmosfera w naszych szeregach i bardzo dobre przygotowanie zawodników przez naszego trenera- będzie to na pewno nasz atut w spotkaniu z rywalem i to nasz zespół powinien narzucić tempo gry jeśli nie chce by w tym meczu wydarzyło się to czego byśmy nie chcieli. Oczywiście nasz zespół jedzie po kolejne zwycięstwo, wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie które odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00, na boisku w Łagiewnikach Wielkich

Krótkie oceny pozostałych spotkań VII Kolejki:

Rozwój Olszyna - Dragon Rusinowice

Rusinowice jeśli chcą mieć jakiekolwiek szanse na lepszą pozycje musza wygrać w tym spotkaniu, zadanie oczywiście nie będzie łatwe bo Olszyna dotychczas rozgrywała bardzo dobre spotkania na swoim boisku. Jednak zastanawia sytuacja kadrowa Rozwoju, gdyż w ostatniej kolejce nie stawili się nawet na boisku w Przystajni- mamy nadzieje jednak że była to chwilowa słabość i do tego spotkania dojdzie i każda z drużyn będzie starać się wywalczyć 3 punkty.

LKS Wierzbie- Orzeł Pawonków

Śmiało można powiedzieć że jest to spotkanie kolejki, obie drużyny dotychczas walczą o grupę mistrzowską i są na najlepszej drodze do tego- jednak to Pawonków ma lepszą sytuacje, co stawia jasno sprawę że bardziej na wygranej będzie zależało drużynie z Wierzbia która jeśli nie wygra tego spotkania straci dystans do czołówki i spadnie na miejsce poza pierwszą czwórką. Atutem dla Wierzbia będzie również to że rozegrają to spotkanie na swoim boisku. Jednak dobrze wiadomo że Pawonków to silna ekipa i nawet na trudnym terenie potrafi wyrwać cenne punkty.

Dron-Har Droniowice- Tajfun Harbułtowice

Dla Droniowic zaczynają się 3 najcięższe spotkania, które pokażą czy stać tą ekipę na miejsce w czołowej czwórce. W pierwszym spotkają się z mocną ekipą z Harbułtowic, jak pokazują ostatnie spotkania- widać że ekipa z Droniowic, zaczyna sobie radzić coraz lepiej i kto wie czy nie sprawi nam w końcówce nie jednej niespodzianki, będzie miała oczywiście okazje w tym spotkaniu. Tajfun niestety nie może pozwolić sobie na błąd w tym spotkaniu jeśli chce liczyć się w walce o grupę mistrzowską. Harbułtowice będą chciały dać z siebie wszystko i wywieź z trudnego terenu 3 cenne punkty, jednak czeka ich nie lada trudne zadanie.

Unia II Kalety- Zieloni Zborowskie

Dość bardzo trudne zadanie przed ekipą ze Zborowskiego, wyjazd na boisko do lidera rozgrywek który nie przegrał jeszcze żadnego spotkania- niestety Zieloni odwrotnie nie zdobyli jeszcze ani jednego punktu. W tym spotkaniu będzie to bardzo ciężkie zadanie dla ekipy ze Zborowskiego, ale mamy nadzieję że pokażą charakter i będą chcieli sprawić niespodziankę. O ekipie z Kalet nie trzeba pisać wiele, wystarczy spojrzeć na tabele i ich wyniki- jest to bezapelacyjny lider naszych rozgrywek i spokojnie ulepsza swój dorobek punktowy i bramkowy z meczu na mecz, nie powinni stracić punktów w spotkaniu z Zielonymi Zborowskie.

Oczywiście wszystkim zespołom życzymy w tej kolejce pięknych bramek i braku kontuzji!!! Powodzenia!!!