Pierwszy wyjazd w tym sezonie. Kierunek Droniowice!!!

Kolejnym rywalem "Płomienia", będzie drużyna z Droniowic. Będzie to pierwszy mecz wyjazdowy drużyny z Przystajni.

Jak dobrze znamy historie "Płomienia" Przystajń, wyjazdy nigdy nie były naszą mocną stroną. W tą niedziele, naszym rywalem będzie drużyna LKS Droniowice, nie będzie to na pewno łatwy mecz. Droniowice będą miały na pewno dwa cele, pierwszym będzie to aby dobrze wypaść przed swoimi kibicam, drugim celem będzie zamazanie ostatniej porażki w której ulegli drużynie z Kuczowa 4-0. Przystajń po ostatniej wygranej postawi na spokojniejszą grę i będzie próbować wywieź 3 pkt. z trudnego terenu i jak co mecz innej opcji zawodnicy nie biorą pod uwagę.

Zapraszamy więc wszystkich kibiców do Droniowic, aby wspierać drużyne z Przystajni i miejmy nadzieje po meczu cieszyć się z 3 pkt. Mecz odbędzie się 31.08.2014 w Droniowicach o godz. 17.00. Wyjazd zawodników spod stadionu o godzinie 15:30, na spóźnialskich bus nie czeka!!!